Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire gáz ha pl egy 18 éves srác egy 15 éves csajjal jár? Tűrhető, nincs vele baj, vagy ebben a korban kicsit sok? Itt a 15 éves lányokra gondolok, akik szerintem kicsit éretlenek egy kapcsolathoz. Komolyan tudja venni szerintetek?

2015. máj. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet igy ismeretlenul megmondani.te h erzed eleg erett a lany?ezt neked kell tudni...ha ugy erzed igen akkor nem gond h 15 eves.

19/L

2015. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat egyedi, és mindkét fél érettsége/éretlensége, személyisége stb stb meghatározza. Nem lehet ezt objektívan kijelenteni, hogy "3 év az sok..".. Vannak lányok, akik érettebbek a korukhoz képest, illetve fiúk, akik éretlenebbek (természetesen fordítva is).

Elég sokféle-fajta ember van ahhoz, hogy legyenek működő kapcsolatok tetszőleges korkülönbségekkel.


F20

2015. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A számokból azt mondanám, hogy ebben a korban sok. De ez emberfüggő, azon múlik a lány mennyire érett. 16/L
2015. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 év nem sok, szerintem rendben van.

Azért ez az állításod, a 15 éves lányokról, erősen általánosító.

2015. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még pont elfogadható. Mondjuk sokban függ attól, hogy mennyire érett a korához képest a lány.
2015. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!