Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 13-14 év körüliek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 13-14 év körüliek! Nektek milyen külselyű lány tetszik. De milyen legyen a lány belsőleg? Az is érdekel

Figyelt kérdés

A legtöbb fiúnak milyen lányok jönnek be ilyen korban?

szőke barna kékszemű magas alacsony pont jó ?



2015. máj. 18. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
külselyű
2015. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az aranyosak, kedvesek, humorosak
2015. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És külsőleg neked meg a többi fiúnak milyen lány tetszik tudod ilyenek

szőke kékszemű alacsony ilyesmi

2015. máj. 18. 21:40
 4/14 MarlboroX válasza:
nekem az olyanok akik alacsonyabbak mint én ilyen szőkésbarna hajúak barna szeműek...es szép legyen az arca...ahj imádom őket :D
2015. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

jellemzésem: szőkésbarna középhosszú haj, kék szem, 160 cm,

modellkedek 5 éves korom óta(nincs 5 kiló smink az arcomon)

hajlékony vagyok nagyon 6 éves korom óta szertornázok versenyszerűen országos szintem 13/L

2015. máj. 18. 21:51
 6/14 A kérdező kommentje:
oh és amit imádok magamban az az hogy utálnak a tanárok de kölcsönös:"D de szar tanuló se vagyok 3-4-es tanulo vagyok
2015. máj. 18. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Külsőre nagyon fontos: legyen alacsonyabb nálam(nem nehéz, 186-7 cm vagyok kb)

Egyéb külső:

-ne legyen hát, hogy mondjam politikailag korrekt módon? áh megvan: túl sokkal a versenysúlya fölött

-világos haj előny

-mell méret nem számít

-világos szem előny

-nincsenek nagy igényeim, csak legyen egy jó összkép(a részletek igazából külön csak akkor számítanak, ha nagyon nagy mértékben csökkentik az összkép értékét)

Belső:

-ha nem próbálna állandóan legalább 5m távolságot tartani az jól esne, de tényleg

-játékos, vicces, kedves, lehessen vele bármiről beszélni(ez igazából nem a legfontosabb, de kevés olyan lányt találtam akivel tudnék beszélni érdemben mondjuk a kvantumfizikáról, a honvédségről, a politikáról stb.)

-ne legyen discopatkány, ne drogozzon, ne füvezzen, ne legyen alacsony mentális kapacitással rendelkező a divat követésére kínosan ügyelő személy(gyöngébbek kedvéért: hülye divat p*csa)

2015. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%
Alacsonyabb lanyok, legfeljebb 170cm, szőke, formás fenék, csak azok a lanyok jonnek be akiken van hús is, nem csak csont es bor... Szep arc pattanasok nelkul. Belsore vicces, es ne legyen tul jo tanuló.
2015. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
A belső rohadt mindegy. Nézzen ki nagyon jól, és ennyi kell.
2015. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a belső mindegy? Legyen hazudós, idióta, buta liba, csak szőke legyen és kék szemű?

Ezt érdemled ennyi ésszel, remélem megkapod :D

2015. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!