Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szégyelltem magam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szégyelltem magam? Nagyon beteg vagyok? Mit gondoltok rólam? 13/L

Figyelt kérdés
Beszélek egy fiúval és tetszünk egymásnak kölcsönösen de nagyon messze lakunk egymástól, ő 4 évvel idősebb nálam. És hát elég perverz ami először jól esett de tegnap szégyelltem magam. Én is perverz voltam mondjuk vele de ő volt először az. Küldött képet a nemiszervéről is de megkérdezte, hogy küldhet-e, én meg mondtam, hogy igen és küldött. Rossz érzés fogott el tegnap emiatt, hogy ilyeneket beszélünk pedig bejön a srác de mostmár kicsit kevésbé de még mindig nagyon helyesnek meg aranyosnak meg kedvesnek meg jófejnek tartom. Az a furcsa, hogy már nem szégyellem magam annyira emiatt mint tegnap sőt jól esik, hogy ilyenekről beszélünk de mégis... De normális ez? És ha nem esik jól szóljak neki? Még nincs 17 amúgy, majd csak lesz még ebben az évben. Amikor először perverz volt még be is nedvesedtem pusztán attól amit írt. Pl. megbeszéltük, hogy miket csinálnánk egymással. Írtam neki, hogy ha találkozunk azért nem kaphat meg rögtön és írta, hogy tudja. Szóval ha ismét nem esik jól szóljak neki? De nem értem magam valamikor szégyellem magam, valamikor meg jól esik. Mi van velem? Nem voltam sose ilyen. Ugye ettől még nem leszek ri...c? Én nem küldtem neki semmilyen perverz képet, csak ő küldött a nemiszervéről. Én írtam neki, hogy én nem fogok küldeni neki az én nemiszervemről de mondjuk nem is kérte. Meg semmilyen perverz képet nem küldtem neki, ő meg csak a nemiszervéről küldött egyszer. Eddig nem voltam perverz annyira de most úgy érzem kezdek az lenni. És szerintetek csak "arra" kellek neki? Szerintem mondjuk nem. Mit gondoltok? Segítsetek egy véleménnyel, kérlek benneteket! Ui.: Elnézést kérek a fogalmazásomért! Pl. abban nem vagyok biztos, hogy a szégyellemet jól írtam. És bocsi, hogy kicsit hosszú lett! 13/L

2015. máj. 17. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
ha tetszik,és ez izgat mindkettőtöket... 14/f
2015. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 vfrtom ***** válasza:
36%
Igen csak "arra" kellesz. 13 évesen nem kellene 17 éves fiúk farkát nézegetni. Amúgy jól kezded a ri..ncosodást, ha így fojtatod. 13 évesen még egymás kezét kellene fogni, szvsz.
2015. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
nem vagy ribizli csak kíváncsi vagy érdekelnek a sexuális dolgok de látom kicsit össze is zavart a dolog de ne parázz ez ilyen korban természetes
2015. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Jól értem akkor nem is láttál róla képet még csak a farkáról?


Mindenesetre nincs ebben semmi ri.ancság. Ember vagy te is mint mindenki más és te is felizgulhatsz.


Ha pedig nem vagy biztos abban, hogy kell leírni a szégyellemet, miért nem használod a Google-t? Gondolkozzá má :D

2015. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Azért ingadozol mert lelkifurdalásod van.


Bűnösnek érzed magad mert jól esik amiket írtok és elítéled magad miatta.


Viszont a lelkifurdalás egy jó nagy baromság, ugyanolyan hülyeség mint a félelem vagyis csak meg akar akadályozni abban amit szeretnél.


Valaki hamarabb érik szexuálisan valaki később.

Az írásodból nyilvánvalóan kiderül hogy te ennyi idősen élvezed amit csináltok hát akkor miért ne.

2015. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

# 1 Köszönöm. :)


# 2 "Igen csak "arra" kellesz." Hát ettől félek. :/ Amúgy még csak 16. :P Jó... nem sokat számít.


# 3 Köszönöm. :)


# 4 Nem róla is láttam képet. Ha nem láttam volna akkor nem írtam volna ezt: "Rossz érzés fogott el tegnap emiatt, hogy ilyeneket beszélünk pedig bejön a srác de mostmár kicsit kevésbé de még mindig nagyon helyesnek meg aranyosnak meg kedvesnek meg jófejnek tartom." És igaz használhatnám a Google-t.


# 5 Köszönöm. :) Csak félek...

2015. máj. 17. 19:05
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem tervez veled komolyan, csak egy debil, aki a farkát mutogatja. Találkoztatok már? Tudtok másról is beszélni? Okés, hogy kíváncsi vagy, de ezzel óvatosan kell bánni. Akik meg itt a korán érésről beszélnek, nem fogják fel, hogy a kérdező egy 13 éves kislány? És szemmel láthatóan az érettől még messze van.

Drága kérdező! Ne menj bele ilyesmibe, amitől rosszul érzed magad! Még nem vagy kész erre. Itt mondhatnák, hogy jajj, de csak egy kép, de nem. Ezzel a fiúval nincs jövőd. Keress egy korodbelit, ha fiúzni szeretnél, de inkább maradj gyerek. Ez nem normális, hogy kislányokkal kezd. Mert az vagy, hiába gondolod másképp. A 4 év korkülönbség meg rengeteg ebben a korban.

Írd meg neki, hogy zavar a perverziója. Ha kiakad, vagy rád akar erőltetni dolgokat (kedvesen is lehet!) akkor hagyd a bánatba. Hidd el, ő nem egy rendes srác, akivel szép jövőtök lehetne.

2015. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

"Az írásodból nyilvánvalóan kiderül hogy te ennyi idősen élvezed amit csináltok hát akkor miért ne."


Ugyan, ez ökörség. Egy 2 hónapos kisfiúnak is feláll, mégsem érett a szexhez.


"Viszont a lelkifurdalás egy jó nagy baromság, ugyanolyan hülyeség mint a félelem vagyis csak meg akar akadályozni abban amit szeretnél. "


A félelem figyelmeztet, hogy mi az amit ne tegyél, ami igazán hasznos dolog, pont mint a fájdalom. Figyelmeztet a veszélyre. Mert ez veszélyes amit a kérdező csinál.

2015. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
persze, mondd meg neki, ha zavar a perverzioja!! es igen, 13 evesen meg nem erett az ember ilyenekre, elvezd a gyerekkorod inkabb:)
2015. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

8-as


Én 10 éves koromtól tudtam hogy mi történik a lábam között és minek a hatására.


Innentől még 6 évet kellett várnom mire megtörtént az első szex és pocsék volt mert odáig a fantáziámba temetkeztem.

Még 1 év volt mire találtam egy olyan partnert akivel élveztem is a dolgot.


Tehát 7 évet csesztem el az életemből a semmire.


Ha te 20 éves korodban eszméltél rá hogy mi történik a lábad között akkor részemről rendben de ne gondold már hogy ezt mindenki meg akarja várni.


A lányt napnál világosabb módon izgatja amit a fiúval átél. Akkor mi a fenére várjon ?


A félelemről pedig mondom még egyszer hogy megakadályoz mindenben amit tenni akarsz.

Például az erdőben meglátsz egy vadállatot és ösztön szerűen el akarnál menekülni de a félelem miatt földbe gyökerezik a lábad és mozdulni sem tudsz. Marha jó nem ?

Vagy erre is azt mondod hogy ha mozdulatlan maradsz akkor hátha nem fal fel ?


És hallottál már a mondásról hogy: "amerre a félsz arra az út"


Az ember saját maga szabja a korlátait.

De embere válogatja, te benne élsz.

Én ledöntöm.

2015. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!