Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tudjátok még nem nagyon barátkozom, inkább zárkózott típus vagyok az osztályban. És nem tudok élőbe emberekkel kommunikálni. Főleg ha fiú van a közelembe. De senki nem foglalkozik velem és egy fiú sem nézz rám. Fiúsan szoktam öltözködni mert így érzem magam jól. Nem szeretem a sminket, meg a szoknyát. Írásba sokkal jobban kommunikálok az emberekkel. Mit kellene tennem hogy észre vegyenek?

2015. máj. 19. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén, a fiúk nem nagyon csípik a fiús lányokat. Öltözz csinosan. Egyszer próbáld meg és nézd a reakciókat. Kommunikációról meg annyit, hogy mindenki jobban kommunikál így, mert az arctalanság mögé bújva könnyebben lehet beszélgetni. Ez csak gyakorlás kérdése. Beszélgess sokat személyesen.
2015. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nehéz, de keress magadnak barátnőt, akivel jól éreznéd magad. Ne azt nézd, hogy mit gondolnak rólad! Én ezt már spontánul csinálom. Vannak barátnőim, vannak akik utálnak, de ez van CSAK POZITÍVAN!!!
2015. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!