Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és most lesz az első csókom. Észreveheti rajtam, hogy én még nem? Mit ehet elbénázni?
2015. máj. 19. 16:23
 1/10 anonim válasza:
szerintem az magától fog jönni, főleg, ha tetstik is a fiú :-*
2015. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni. Majd ő vezet. Mindenki máshogy csókol, szóval nem tudja majd megállapítani, hogy kezdő vagy.
2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök:) Köszi a válaszokat:)
2015. máj. 19. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Magától jönni fog az.... :)
2015. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én az első csókomat 16 évesen kaptam. Mindig izgultam, hogy mi lesz az első csóknál, vagy hogy fog alakulni. Ráizgultam arra, hogy elszúrom és neki nem fog tetszeni. De amikor ott volt a pillanat eléggé viccesen jött ki, mert a srác megkérdezte tőlem, hogy szerintem jól csókolok-e. Csak az volt a gáz hogy akkor még sose csókolóztam. Én erre azt mondtam, hogy ezt döntse el ő. És megcsókolt. Szinte úgy ráizgultam, hogy elszúrom, hogy elfelejtettem a tipikus csók mozgás folyamatát. Amikor nem csak tátogni kell mint egy kis halacska, hanem össze is kell csukni a szánkat, ő ekkor abbahagyta és azt mondta, hogy jól csókolok csak csukjam összébb a számat. Akkor nem volt annyira kellemetlen nekem ez a dolog, mert csak rá figyeltem és a pillanatnak éltem. Hát nekem ilyen volt az első csókom. Egy jó tanács: Ne izgulj annyira mint én. :D Figyelj oda rá, ezt nem lehet elszúrni. Abban a pillanatban hidd el tudni fogod, hogy mit kell csinálni. Ha a srác nem először csókolózik, akkor vezetni fog és rá fogsz érezni a dologra. :) Sok sikert.
2015. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ah ez aranyos ☺ köszönööm! :)
2015. máj. 19. 16:47
 7/10 anonim válasza:
nézz James Bond filmeket :D ja, neee
2015. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj,elösször mindketten bénáztok (ha ő se csinálta még) ,de pár nap/hét után isteni tud lenni ha belejöttök és nagyon szeretitek egymást :)
2015. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő már elég tapasztalt:) de köszönööm:)
2015. máj. 20. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés,ittas állapotban valahogy jön magától:D
2015. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!