Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sltetszem ba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sltetszem ba találkozni szeretne? Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Úgy van,hogy kb. 2-3 hete beszélgetünk interneten keresztül,nekem nagyon szimpatikus és tényleg nagyon bejön,és most nagyon sürgeti,hogy találkozzunk.Szerintetek?Ő lenne az első akivel találkoznék!És meg nem is csókolóztam abban is tudnátok segiteni,hogy mégis hogyan kell!Normális válaszokat!

2015. máj. 16. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért jött neked egyből a csók. Mi is kb a 3.-4. Randin csókoltuk meg először egymást, pedig a páromat szintén neten ismertem meg. :)
2015. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ertem kerdes elso felet, mit akartal kerdezni?
2015. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
*tetszem *ha
2015. máj. 19. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!