Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak nem akart megbántani? 14/L

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a rokonaimnál. Ott lakik a szomszédban egy velem egyidős fiú, aki rendszeresen átjár oda szórakoztatni az unokatestvéreimet.

Sokat beszélgettem azzal a fiúval, rengeteg közös témánk volt, és szinte mindenben megtaláltuk a közös hangot.

A 8 éves unokatesóm megkérdezte, hogy tetszem-e neki, amire ő eltakarta az arcát (láttam, hogy mosolyog), zavartan nevetgélni kezdett, és azt mondta: "Erre most inkább nem válaszolnék."

Ez azt jelenti, hogy valami csúnyát mondott volna, de nem akart megbántani, vagy tetszem neki, de túlságosan zavarban volt, hogy kimondja?

Fiúk, szerintetek?



2015. máj. 19. 21:38
 1/6 anonim válasza:
természetesen zavarba jött a kis taknyos :) sinen érezheted magad, csavard az ujjad köré azt csokolom pazeg
2015. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utóbbi, túlságosan zavarban volt valószínűleg.

Mondjuk nem ismerlek, nem tudom hogy nézel ki, anélkül pedig ez csak egy tipp.

2015. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen tetszel neki
2015. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, nyugodtan közeledj felé :)

Remélem nem laksz messze a rokonaidtól és összejönnek a dolgog :D

2015. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak az embereknek ez általában kínos téma, főleg akkor ha nem igazán ismeritek egymást.
2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel tetszel neki. Tortent azota valami? Bocsi az ekezetekert.
2015. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!