Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el, miért csinálta? Tetszem neki, vagy csak nem akar megbántani?

Figyelt kérdés

(az előbb már kiírtam ezt a kérdést, csak törölték, mert rosszul fogalmaztam meg:S)

Szóval itt van az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azóta már szakítottam azzal a barátommal, és szalagavató után amikor ki voltam akadva, elmondtam a srácnak, hogy bele vagyok zúgva. Ő azt mondta, hogy nem hiszi el, csak azért mondom, mert ki vagyok akadva. Aztán pár nappal később odajött beszélgetni (remegett a lábam, alig bírtam járni), és azt mondta, hogy nem akarja, hogy kerüljem, mert nagyon szeret, mint barátot. (azt már szalagavatón elmondtam neki, hogy nem fogok bekavarni a kapcsolatába, és ezt tudja is, ismer ennyire.) Volt már olyan, hogy a barátnőjének azt mondta, hogy hazamegy, de velem volt, beszélgettünk. Elmondta, hogy sokat veszekednek, de próbálják rendbe hozni a dolgokat, mert együtt szeretnének maradni. Akkor megkérdeztem tőle, hogy miért fogta meg a kezem szilveszterkor. Azt mondta, hogy nem tudja. Mondtam neki, hogy rendben, de ha esetleg eszébe jutna, akkor mondja el. Pár napja megint megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy félig tudna válaszolni erre, de inkább nem szeretne, ha nem muszáj. Nem szeretnék erőszakoskodni, de nagyon szeretném tudni, hogy most mi van, és akkor mi volt. Miért nem mondja el? Tetszem neki? Vagy nem volt akkor semmi, és csak nem akar megbántani?


2010. jún. 2. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most ezt az összetett problémát tényleg itt akarod megoldani? :(
2010. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem megoldani, csak tanácsot kérni. megoldani nem tudom. 2 lehetőség van a megoldásra: az egyik az, hogy elfelejtem, a másik pedig, hogy szakít a barátnőjével, és összejövünk. ezt egyiket sem tudom én befolyásolni...
2010. jún. 2. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Most mondtad ki: Egyiket sem tudod befolyásolni! Miért ragaszkodsz olyan pasihoz aki nem ragaszkodik hozzád?? :(

MINDENHOL EZT LÁTOM!

2010. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert nem tudom, hogy mit akar. ha megmondaná, hogy azért fogta meg a kezem, mert részeg volt, vagy bármi (egyébként nem volt az...), akkor leállnék. nem felejteném el, de legalább tudnám, de ez a legrosszabb az egészben, hogy nem tudom, mi van:(
2010. jún. 2. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
figyelj! Egy utolsót beszélges vele, hogy megtudd hogy mit akar! Ha ekkor nemet mond, akkor hagyjad! Tudom hogy nagyon szereted és mindent meg akarsz tenni, de hidd el hogy ha ő sem akarja, akkor felesleges!
2010. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de nem akarom, hogy igent mondjon. ne miattam szakítson a barátnőjével, vagy legalábbis ne azért, mert én azt mondom neki, hogy válasszon. és erőszakoskodni sem akarok. nem kérdezősködök tőle többet. csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szilveszterkor mi lehetett. tetszem neki, vagy csak úgy megfogta a kezem, mert miért ne?
2010. jún. 2. 21:22
 7/11 anonim válasza:

neháborgasd szerintem a múltat, megfogta, mert megakarta, ennyi. ha nem akar ra választ adni, nemakar megbántani, lehet, hogy csak hiányzott neki valaki, és te voltaál kozeleben, ezt mi nemtudjuk neked pontosan megmondani, hogy mi járt akkor szilveszterkor a fiu eszében. beszelj vele, kerdezd meg, hogy szereti e a baratnoét, es ha igen, maradjatok baratok, de csak baratok. ennyi. tudom hogy nehez, nekem is volt ilyen, csak ott a fiu nemszerette a baratnoet, hanem engem valasztott. nekem kerdezni sem kellet tole, mert ez mert az...egyszeruen odajott, es azt mondta hogy nemerdekli semmi. megakart csokolni, en nemengedtem, mert a baratnoje ott volt valahol a kozelben.

o azt mondta, hogy nemakarom ot, te rad vagyom teged akarla, olyan erosen megszoritott, mint meg soha senki es megcsokolt, persze aztan mar eni, es a baratnoje meglatott minket. azt hittem kitepi a hajm, de o megvedett, es azt mondta neharagudj, nekem sosem kellettel, csak el akart engem feledni, de nemtudott. jol esett, de hat ilyen is van. mondom beszej vele.


bocsi hogy igy irok, de sietek

2010. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most is barátok vagyunk. ennyi volt az összes "nyomulás", amit írtam, és ennél több nem is lesz. azt hiába kérdezem meg, hogy szereti-e a barátnőjét, nem fogja azt mondani, hogy nem, több okból is. az egyik az, hogy másfél éve együtt vannak, biztos, hogy szereti, még ha már nem is szerelmes, akkor is. a másik pedig, hogy egy rettentően kedves, és jóindulatú fiúról van szó, aki soha senkit nem tudna bántani. Viszont nekem egyszerűbb lenne, ha elmondaná az igazat, akár azt is, amit te mondtál, mert ez is előfordulhat. sokkal könnyebb lenne úgy. :(
2010. jún. 2. 22:59
 9/11 anonim válasza:
hat konnyebb, mert en nagyon orultem neki, mikor azt mondta, hogy csak azert jart azzal a lannyal, hogy engemet el tudjon feledni, de nemtudott. hat sok szerencset
2010. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk együtt este, és oké, hogy kicsit sokat ittunk, de nagyon aranyos volt, sokszor megölelt, puszilgatott is, meg olyan jót beszélgettünk, és olyankor mindig a vállamra hajtotta a fejét, és annyira aranyos volt...Nem értem, mi van:(
2010. jún. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!