Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Van egy fiú akinek...

SOS! Van egy fiú akinek szerintem nagyon is tetszem de nekem ő nem igazán jön be ÚGY! És nem tudom hogy mit mondjak neki, hogy koptassam le mert egyszerűen nem akarom megbántani. Mit tegyek? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
A fiu nyomul sziveket küldözget meg minden puszikat meg ilyenek randira hiv, de bekem ö nem jön be úgy mint egy fiu inkabb mint egy barát és nem tudom hogy ezt hogy tálaljam neki... Persze ugy akarom közölni hogy ne bántsam meg olyan nagyon az érzéseit... Szerintetek mit tegyek?!
2015. jan. 21. 21:18
 1/4 Alex foci válasza:
Közöld vele hogy te nem tudsz Barátságnál többet nyújtani neki.
2015. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kedveled, de sajnos egyszerűen nem az eseted! És azt is, hogy szeretnéd, ha emiatt nem érezné magát kínosan a társaságodban, mert erről nem ő tehet. Egyszerűen csak más típus jön be neked. Nem szeretnéd ha emiatt megromlana köztetek a felhőtlen viszony. A lényeg, hogy ne légy lesajnáló, mikor közlöd ezt vele!
2015. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat megpróbálom, remélem megérti...
2015. jan. 22. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalam meg hiresztelte is, h jartunk pedig se csok se semmi nem volt csak 1 oleles, meg kozombos voltam vele egesz randin... Megbantani en sem akartam, de vegul elmagyaraztam neki, h nem akarok tole semmit. Es most atjott a sulimba juhe. Szoval mondd el neki mert nem fogja abba hagyni... Kimeletesen is meg lehet magyarazni, h te szereted de nem ugy, ahogy o azt akarja es sajnalod, de keptelen vagy ra mert egyszeruen nem olyan srac, aki eselyes lehetne es h nagyon fontos neked es nem akarod megbantani.
2016. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!