Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy elmebeteg osztalytarsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elmebeteg osztalytarsam, az ofom meg keptelen barmit is tenni, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

A srac igen nyomi, életében nem volt noje, egy szot sem beszel veluk, csak egyket fiuval nagyritkan. Kitalalta, es szaz szazalrkig hisz benne, tényként kezeli, hogy az osztaly egyik legjobb nojevel honapok ota jar, es a kapcsolatuk arrol szol hogy nezik egymast. De o ebben halalkomolyan hisz, ebben el. A csajjal persze meg életében nem beszelt egy szot sem. Miutan szembesitettuk vele hogy egy alomvilagban el, kitalalta azt hogy mindenki ellene van, csak azert nem beszelunk vele mert felunk tole (meg veletlenul sem azert mert egy farok), es azert lett vege a kapcsolatanak az eloszor emlitett lannyal, mert az osztaly egy masik jo noje ellene hangolja ot, mert szerelmes bele, es ezert most meg akarja verni az utobbit. Abban is hisz hogy ez a lany egy hierarchikus rendszerben iranyitja az osztalyt aminek csak az a celja hogy o minnel jobban megszivja.


semmi ilyen nem tortent.


Bocsi a hibakert, telorol irok. Ez a gyerek tuti hogy beteg, en éreztem magam kellemetlenul miközben hallgattam, meg most leirtam. Lassan attol tartunk hogy bejon egy fegyverrel es legyilkol mindenkit xd


Mit lehet csinálni ezzel? Az ofonk nem vesz tudomast rola.


11. Osztály.


2015. máj. 21. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele!
2015. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs iskolapszichológusotok? Ha van, beszéljetek vele, meséljétek el neki ezeket a történéseket. Ha nincs, beszélj a szüleiddel.
2015. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Oszt téged ez most miért irritál?
2015. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"osztály legjobb nője" ez valami poén akart lenni??
2015. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a srácnak igaza lehet,mert különben nem írtad volna ki a kérdést..
2015. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem és nem árulkodott volna Balázsnak:ilyenekről ha nem lenne igaz
2015. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mokyu! ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb megoldás ha belemennétek a játékba a két "legjobb csaj "verje össze egymást a srácért
2015. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!