Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok. Lehet esélyem egy lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves egyetemi hallgató vagyok.


Az lenne a kérdésem, hogy vannak-e olyan lányok akik nem a külső adottságok alapján értékelnek egy pasit?


Én sajnos nem rendelkezem óriási mérettel talán az átlagos alsó szintjén álok (14 cm), és ehhez nem társul adoniszi testi adottságok. Aranyosnak, kedvesnek mondott átlagos fiú vagyok. Szeretem az embereket nem a külső alapján, hanem a belső lelki dolgok alapján megítélni. Mondhatni én is nagyon lelkis vagyok. Még nem volt szexuális viszonyom, de hosszabb párkapcsolatom sem. A lányok terén viszonylag szégyenlős vagyok és nem az aki egyből az ágyba döntené őket. Szeretek hosszasan beszélgetni és megismerni az embereket közelebbről.


Szerintetek bennem van a hiba?



2015. máj. 21. 12:37
 1/6 anonim válasza:
75%
ahhoz fel is kell ám szedni egy csajt, hogy tudja mekkora farkad van...
2015. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%

Hát a lányok sajnos a mai világban manapság azt nézik hogy, hogyan nézel ki és mennyi pénzed van- milyen hosszú a szerszámod, milyen jó autód van stb


De nem mondom hogy nincs olyan lány aki a belsőt nagyobbra értékeli mind az anyagi hátteret csak nagyon ritka


Te esetedben azt tudom tanácsolni hogy kicsit legyél nyitottabb a lányokkal, próbálj többet beszélgetni, ismerkedni velük, és lehet meg találod az életed szerelmét

Sok sikert

2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te túlzott önbizalom hiányban szenvedsz?
2015. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem, már nincs semmi esélyed! Öreg vagy, kicsi a szerszámod, és még szűz vagy! Kinek kell egy ilyen lestrapált vén faszi?
2015. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XD
2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Am nem értem :D

Kiírod ide a farkad méreteit XD mintha csak ez számítana egy lánynak :D

Vagy a mi még jobb kiírod a farkad méreteit, mert neked csak ez számít és mert így akarsz magadnak találni valakit

Merő hülyeség. XD XD XD

2015. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!