Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Cicababa" lányként sosem...

"Cicababa" lányként sosem lesz esélyem egy másik lánynál, leszbikusként?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom,hogy a lányosságom miatt nem nagyon vagyok eredményes a lányokkal való ismerkedésben, maximum néha egy szexre vagyok jó, de többet már nem is akarnak tőlem. Tényleg az kéne, hogy én is fiúsan öltözzek? Én így érzem jól magam.

2015. máj. 1. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz, ha Neked így jó, mert akkor nem fogod jól érezni magad a bőrödben és csak rosszabb lesz!!! Azért, mert eddig ilyen leszbikkel találkoztál, az nem azt jelenti, hogy egynek se jön be ez a típus, amilyen Te is vagy, hisz "ízlések és pofonok". Csak légy nyitott, aztán majd találsz valakit.


Egyébként nem lehet, hogy inkább a belsőddel van gond és azért "csak egy szexre vagy jó" nekik? Például a viselkedésed vagy túl hamar odaadod magad nekik és könnyűvérűnek tűnsz, stb. Ezzel nem megbántani akarlak, nyilván nem tudom, hogy milyen vagy, csak ez is felötlött bennem. :)

2015. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem. Ez, így most, ahogy van, verd ki a fejedből. Más miatt soha ne változz meg. Ne öltözz/viselkedj másként, hogy tettszél másnak/egy bizonyos csoportnak.

Különben is rengetegen vannak, akik a nőies leszbikusokat szeretik.

2015. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy kéne magadon változtatni, maradj ahogy jól érzed magad, és majd eljön az igazi. Van olyan barátnőm aki kifejezetten nem szereti a fiús lányokat. :)


21/L

2015. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azt tedd ami neked jó! Ne változz senki kedvéért,mert csak magadnak hazudnál! Majd elöbb-utobb rátalálsz az igazira! 27/L
2015. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez nem a stílustól függ. Szerintem inkább az határozza meg egy kapcsolat "tartósságát", hogy mennyire vagy könnyen kapható. Ha már az első pár találkozás után szobára mentek, ne csodálkozz, hogy hamar rád un a lány :)

Egyébként én is lányos lány vagyok és sok olyan ismerősöm van, aki ezt a stílust képviseli. Na, a lényeg, hogy nem a stílus a hibás abban, hogy csak szexre kellesz a másik félnek. Máshol lehet a bibi. :)

2015. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nehogy változz! Nem minden leszbikus szereti a férfias nőket, sőt! Én sem.
2015. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én pont a másik végletet nem értem, szerintem egyáltalán nem vonzó, ha egy lány fiúsan öltözködik sőt.. engem kifejezetten taszít, főleg amikor egy csinos és szép lányról beszélgetünk.. mások kedvéért soha ne változz meg, mindig légy önmagad, hidd el, te is meg fogod találni a párod! :-)


21L

2015. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha ne változz meg senki kedvéért. Ha így van, akkor nem a külsőddel lehet baj:)
2015. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán esetem a fiús lányok :)


19l

2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Hat en nem tudom hogy vagy vele de szerintem se kellene megvaltoznod en mondjuk kifejezeten szeretem a lanyos lanyokat :P
2015. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!