Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak tovább a lánynál vagy hagyjam békén? Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67038..

16F

A lány 15L

Azokat a dolgokat már megbeszéltük és elvileg nem haragszik,legalábbis ő ezt mondta.

A héten benyitottam hozzájuk tesire,pont tornasorban voltak,ez a lány egy csomószor rámpillantgatott.

Azóta nem láttam egészen máig.

A buszpályaudvaron vártam a buszra,alig voltak ott rajtam kívül.

És láttam őt hogy épp a váróterem felé megy.

Egy csomószor néztük egymást utána félrenéztünk.

El akartam indulni utána,WC re mentem mivel útbaesett a hely amerre volt.

Körülnéztem hogy tényleg ott van e.és igen.

Bent ült a váróteremben,egyedül.

Nem sikerült elég bátorságot vennem magamon ezért kint maradtam és leültem a váróterem kijáratához hogy ha majd kijön akkor odamegyek hozzá.

Épp a telefonom néztem,ő jött ki,biztos látott de én nem láttam hogy rámnézett volna.

1 perc múlva elindultam utána de út közben megtorpantam és visszamentem oda ahonnan először észrevettem őt.

Nem volt egy busz se köztünk így szabad volt a látótér.

Pont háttal állt.aztán láttam hogy hátrafordul felém és egymást néztük pár másodpercig.

1 perc múlva megint hátrafordult és néztük egymást.

És ekkor indultam oda hozzá.

Köszönten neki,ő is nekem,egy mosollyal fogadott.

Csak sajnos nem a busza indulása előtt 3 perccel kellett volna odamennem.

Abban a 3 percben a mai napról beszélgettünk hogy mi volt...

Zenét hallgatott miközben beszélgettünk,úgy hogy csak egyik füléből vette ki és ebből az jött le hogy nem szenteli nekem teljesen a figyelmét.

Kinyílt a busza ajtaja,ő elővette a buszbérletét személyit meg ami benne volt.

Valami olyat mondott nekem hogy "várj...és lassan elindult a buszra.

Szóval ezt nagyon nem értettem.

Elkoszontem tőle,nemtudom hallotta e,és elmentem.

Nemtudom mit csinált,mi volt ezután.

Szerintetek?

Ti mit gondoltok erről a szituációról?



2015. ápr. 30. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elment volna a busz?
2015. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom a szituációról, hogy megértelek, én is voltam ennyi idős és hasonlóan töketlen - már bocs. Azt tanácsolom, szedd össze magad, menj oda hozzá, hívd el randizni, mert most még valószínűleg várja, hogy mi lesz, de ha jön valaki más, aki rámenősebb, akkor könnyen koppanhatsz. Meg ha nincs más, akkor is rá fog unni egy idő után a dologra. A lányok nem szeretik, ha egy fiú bátortalan.
2015. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csinálsz. Minek kerülgeted folyton? Ha vele találkozni mész oda akkor minek mész a WC-re?
2015. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága cukibogár 16 éves angyalom! Ha nézitek egymást távolról, akkor ne habozz. Hány ember volt a pályaudvaron? Ötven? Húsz? Ebből a húszból ő meg pont Téged nézzed. Legközelebb menj oda bátrabban, köszönsz neki, szia, na megint hazafelé, hol laksz, milyen zenét hallgaszt, azt én is szeretem, áh, én nem szeretem, küldjek linket, h én mit szeretek, bumm! telszámcsere, fészbukcsere, mosoly.
2015. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!