Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac akivel eddig fbn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel eddig fbn beszeltunk de par nap mulva talalkozunk. Hogy viselkedjek? Milyen temakat hozzak fel h ne alljon be a kinos csend?

Figyelt kérdés
Kicsit felenk vagyok, egy kicsit onbizalomhianyos is egy szepseghibam miatt es uj emberek kozott nem teljesen tudok feloldodni. Foleg fiuk kozott. De o nagyon aranyosan tunik, szeretnek megismerkedni, tobbszor is talizni vele de ahhoz azt kell h ezt nem szurjam el:) mit tanacsoltok?:)
2015. máj. 21. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz!! Úgy viselkedj mintha egy barátnoddel mennél valahova:) 17/f
2015. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen ne te görcsölj.. te csak vedd lazán! majd ő kezeli a helyzetet :) 18/F
2015. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót neked ez a megfelelési kényszer.


Először is izguljon ő miattad.


Egyébként is láttad már élőben ?

Lehet nem is fog tetszeni. Akkor meg minek már előre félni ?

És mi az hogy kínos csend ?

Folyamatosan akartok beszélni megállás nélkül ?

Már előre látom a helyzetet ahogy valamelyikőtök a mondat végére ér. Jesszus eljött a kínos csend atya úristen mit csináljunk.


Gondolod ha eljön a "csend" és te inkább mondasz valami hülyeséget akkor a másik nem fogja tudni hogy te csak azért csinálod hogy nehogy kellemetlenül érezd magad ?


Ne akarj megfelelni a másiknak és akkor a félelem is eltűnik. És akkor lehetsz nyugodtan önmagad és viselkedhetsz természetesen.

Hagyd hogy minden magától alakuljon.

2015. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ronda fiú vagyok, nem rég taliztam egy csajjal, nagyon cuki volt csak félénk is kicsit, szeretném, ha kellenék neki, de én csúnya vagyok ő szép, egyszer talán talok olyan csajt aki helyesnek lát jó lenne már, nagyon fáj, hogy mindenki csúnyának tart :( szerintem dícsérd, h helyes az jól esne a magunkfajta csúnya csúfolt fiúknak
2015. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es, te csak simán buta vagy, nem csúnya.

Kérdező, eszedbe ne jusson erre a lúzerre hallgatni.


Két szó: legyél barátságos.

Ennyi. A többi ösztönös a nőknél

2020. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!