Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A kockahas elvárás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A kockahas elvárás vagy előny?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha egy lány sportol, esetleg neki is kockás hasa van akkor elvárás.

De nálam előny. 15/L

(vagy igazából én sem tudom)

2015. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább előny, de azért nekem a túl...khm..." duci" has már nem igazán jön be :D

Szóval, ne legyen túl sovány, sem kövér, de nem kell body buildernek lennie,ahhoz, hogy szeressem :)

(Mondjuk, ha valakit igazán szeretnék,onnantól magasról lesz@rom, hogy milyen a hasa :) )

2015. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Inkább előny..de még milyen..hmm
2015. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Előny.
2015. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nalam nem szamit :) a csoki legyen kockas a fiuk hasanak nem muszaj :D

18/L

2015. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a nagy egóju csajoknak elvárás, a legtöbbnek előny, de van akinek nem számít, vagy épp nem az számít. Csak kövér ne legyen.
2015. máj. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nalam tejesen semleges dolog. Persze sportoljon, de engem egy izmos lab, hat jobban lazba hoz...
2015. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint nem is igazán kedvelem a kockahasakat. Najó szép és eszetlenjó simogatni, viszont kicsit kényelmetlen rajta aludni. Mint 6 db tescos zsömle.

Igazából olymindegy, de én sokkal jobban kedvelem a lapos, teljesen átlagos hasakat,mint a kockás, teljesen kigyúrtat,amirôl visszapattanna a fejem.

2015. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előny :)

Barátomon imádom :3

2015. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem hátrány lenne , ezért kértem meg a barátomat hogy ne eddzen rá.
2015. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!