Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék olyan idősebb nőt találni aki szereti a fiatalabb srácokat? 17/F

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hol tudnék idősebbekkel ismerkedni és hogy hogyan viselkedjek velük szemben mert nem hiszem hogy ugyan úgy lehet őket meghódítani mint a korombeli lányokat :D

2015. máj. 25. 15:31
 1/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a korodbéli lányokat hogy kell, de én lazán kezelem az idősebb nőket is: csapom a szelet, bókolok, huncut megjegyzéseket teszek, közvetlen vagyok, talán nagyon is. Fiatalabbakkal nincs tapasztalatom.


24/F

2015. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 hát lényegében ugyanígy köszönöm a válasz :D
2015. máj. 25. 15:38
 4/8 anonim válasza:
jómódú, pénzesebb nőket keress, akik bejönnek neked, és ha te is tetszel vmelyiküknek, akkor... ;)
2015. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem feltétlen érdekel a vagyonuk :D inkább a személyiségük és a külsejük :D
2015. máj. 25. 16:49
 6/8 anonim válasza:
a pénzesség azért fontos, mert egy olyen nő, aki stabilan áll anyagilag, sokkal inkább kalandozhat a nála fiatalabb srácokkal.
2015. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sehogy:)bocs de szerintem a legtöbb lánynak idősebb fiuk/férfiak jönnek be:)
2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Lányról szó sem volt, hanem nőről a kérdésben!

Én sem szeretem pl a lányokat, nekem nők kellenek! ;)


24/F

2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!