Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyén valónak találjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyén valónak találjátok, hogy a 20-25 éves lányok az idősebb férfiakhoz vonzódnak csak, ezért a huszonéves srácok kénytelenek fiatalabb lányokkal összejönni?

Figyelt kérdés

Korosztály problémán agyalok még mindig. Lassan 23 éves leszek, de korosztályomban foglaltak a lányok és elutasítanak a "túl fiatal vagy" szöveggel. Nem, nem fogok bepróbálkozni 17-19 évesekkel, nem engedik az elveim. Túl könnyű lenne, rám sütnék az emberek az "ez a szerencsétlen nem tudott a saját korosztályából összeszedni nőt" jelzőt, valamint nem akarok szemét lenni a tizenéves srácokkal szemben (akikre a nőtársadalom ráfogja, hogy "éretlen hülyegyerekek, akiknek csak a CoD-ozás kell").


Szóval megvárhatom, míg 28-30 éves nem leszek, lesz pénz, lesz "zegzisztencia" és akkor tudnék olyan lánnyal összejönni, akivel 21-22 éves koromban mindig is akartam. Itt viszont meg ugyanolyan körforgás lesz, mint most a 17-19 éveseknél, hogy akkor túl könnyű lenne és kiszúrnék az ő korosztályukba tartozó srácokkal.


Legszívesebben akkor inkább egyedül lennék, de nem tudom fejemből kiiktatni a vágyat, hogy kéne már valaki.


2015. ápr. 28. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

egészségedre.


amíg ezt kiagyaltad addig is ismerkedhettél volna. (ugyanis közel sem mindegyik lány az idősebbre bukik)

2015. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes egy felfogásod van.. Ennyi hülyeséget összehordani. Én is ennyi idős vagyok, de sosem volt probléma korombeli barátnőt szerezni. Különben is, mi az olyan különös egy 19-23 éves párban? Semmi..
2015. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 28. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem mondtak h hulye gyerek vagyok. Mindig idősebb barátnőim voltak de soha nem mondtak 19/f
2015. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne ideológiákat gyártsál a lúzerségre, hanem tegyél ellene.
2015. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a linkelt topikban is van olyan aki kifejezetten azt írja, hogy nem az idősebbre bukik. ;)
2015. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg mi számít érettségnek? Már nem is szüleimnél lakok. Nem tart el senki, egy rossz mozdulat, pénzbeosztás és vagy nincs lakbér vagy élhetek vajaskenyeren.
2015. ápr. 28. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki meg azt válaszolta, hogy pénz meg egzisztencia, az nem korodbeli lány, hanem hozzád hasonló tehetetlen pasi.
2015. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is lassan 23 éves leszek. Leírom az én tapasztalataimat, hogy nálam miért évez prioritást egy 20-as évei végén járó pasi mint egy 20-on elejei.


Idén lesz, hogy 2. éve dolgozom(2 munkahelyem is van a 2.on csak 1 éve vagyok ott). Lassan el kell kezdenem olyanra is gondolni, hogy családalapítás. Ezt viszont nem lehet elkapkodni mert sajnos egyre több életképtelen lusta stb ember van a korosztályomban, tehát a vakvilágba akárkinek szülni nem fogok.

Ehhez olyan ember kell, aki szintén abban a korban legyen, hogy lassan családod szeretne(pl 20-on vége jó esetben).


A saját tapasztalatom a korombéli fiúkkal, hogy ők még többnyire iskolába járnak buliznak gyakorlatilag "gyerek életet" élnek. Nem nagyon lehet/tudok velük komolyabban tervezni. Hiába vagyunk egy korosztály mégis teljesen más az én életvitelem mint egy 22 évesé, aki még iskolába jár és tanul. Remélem érted, hogy mire gondolok.


Másrészt nem tudom, hogy mi bajod van a 17-19 éves lányokkal.

Általában az szokott lenni, hogy a lányok korábban érnek a fiúknál és emiatt választanak maguknak idősebbet, hátha több sütni valója van mint egy vele egykorúnak.

2015. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel azért mert még nem érzem megam teljesen felnőttnek (hoppá, akkor tényleg nem vagyok érett), menjek le egészen a 14 éves korosztályig...
2015. ápr. 28. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!