Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon tetszek neki, vagy csak félre értettem az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiú, aki nagyon helyes. Szerintem is az. És múlthéten voltunk egy táncgálán, ahol barátnőmet néztük meg. És én ültem a padon, egyik oldalról barátnőm ült mellettem, másik oldalról pedig másik barátnőm, mellette a helyes fiú. Kiderült, hogy barátnőmnek, aki a fiú mellett ült, nagyon jó haverja a fiú. És észrevettem, hogy mindig amikor b-nőmhöz beszélt a fiú, előre hajolt, és úgy beszélt hozzá, (közben én őt figyeltem, mert mindig azt hittem nekem akar mondani valamit..) hogy rám nézett egy csomószor. Aztán volt olyan dolog amiben velem értett egyet, nem barátnőmmel. Aztán b.nőm el ment, és ott maradtunk ketten. Mármint nem ült közöttünk senki. És a fiú fel állt, és nézte mit csinálok, mert hogy én videóra vettem b.nőmet aki táncolt. És kérdezte a fiú hogy kit videózok én meg elmondtam neki. Ekkor le ült mellém, és ő is nézte velem együtt a videót. Meg akarta nézni a telómat, de nem adtam oda neki, mert róla is van kép a telómban, és még véletlenül meglátta volna, ekkor nevettünk egyet egymásra nézve. Megkínáltam rágóval, és elfogadta meg megköszönte:D. Miután vége lett a táncgálának, oda mentünk b.nőmmel (aki táncolt) a fiúkhoz. És b.nőm azt mondta, hogy látta a fiút ahogy rám nézett meg azt is hogy én hogy néztem rá, és szerinte bejövök a fiúnak. Valójában nekem nem jött be a fiú, csak helyesnek tartottam. De múlt hét óta, mióta ez történt, csak a fiúra tudok gondolni. B.nőm tegnap este nálunk aludt, (aki táncolt!!) és rengeteget beszéltünk a fiúról. Ő jól ismeri őket, mivel a fiúnak a legjobb haverjával járt. Azt mondta b.nőm hogy nyáron elmehetnénk 7-en, sétálgatni, beszélgetni, fagyizni. Mikor ezeket mondta akkor mondta azt is hogy szerinte tetszek a fiúnak. És kicsúszott a száján az is, hogy össze akar hozni engem meg a fiút. Meg hogy majd csinálunk közös képeket is, és hogy tuti hogy jó lesz az a nap, meg majd lesz több ilyen is nyáron. Szóval, van 2 barátnőm is, akik jóban vannak ezzel a fiúval. Az a barátnőm aki itt aludt, anyuméknak rokonjuk, nekem pedig nagyon jó barátnőm. Tényleg jó lenne beszélni a fiúval, meg közös képeket csinálni, és sokat együtt lenni nyáron, de mivel ilyen helyes, sok lánynak bejön, és van egy csaj aki állítólag szerelmes a fiúba, és a fiúnak is tetszik az a csaj....

Ezért bizonytalan vagyok, hogy én lehet félre értettem az egészet, mert rám sem írt, és még az új profilomat sem lájkolta, míg annak a csajnak az összes képét. Nem tudom most mi lesz ezek után, mert tényleg nekem is nagyon bejön a fiú, főleg azok után, hogy beszélgettünk, meg mellém ült, és kért a rágómból is, meg hogy kiderült hogy 2 barátnőm ennyire jóba van velük..:D

Az a b.nőm aki itt aludt, nagyon sokszor mondta a fiú nevét, és látta rajtam hogy nekem tetszik :D

Amúgy nagyon el akarok menni velük így egy napra valamerre, de félek hogy akkor beleszeretek a fiúba ahogy magamat ismerem..főleg úgy hogy ennyire helyes :/



Ti mit gondoltok erről? Van nála esélyem, vagy inkább felejtsem is el amíg nem késő? Írjak rá? Hagyjam hogy barátnőm beszéljen neki rólam, vagy ne? Mit csináljak?


Köszönöm, hogy elolvastad! :)


2015. máj. 25. 18:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és annyi kimaradt, hogy mikor a fiú meglátott engem, megkérdezte b.nőmet, hogy "ki ez a kislány?"

De úgy kérdezte hogy én nem hallottam. Mikor ezt elmondtam b.nőmnek, aki itt aludt, meglepődött rajta, és örült neki meg minden :3

2015. máj. 25. 18:16
 2/13 anonim ***** válasza:

Úristen, még van remény:D (Már úgy értem, vannak még normális csajok:))


Szerintem simán van esélyed nála! Bátran, de érezze, hogy ő a fiú, add picit alá a lovat, és menj oda hozzá, beszélj te vele. A fiúk is szeretik a bátor csajokat, főleg, ha érdeklődnek utánuk:D

Sok sikert, írj, hogy hogy ment!:)

17/F

2015. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

oksi:)

hát igazából nem tudom mikor fogok vele újra beszélni, talán majd nyári szünetben..:(

2015. máj. 25. 18:23
 4/13 A kérdező kommentje:

mondjuk nem tudom miért nem ír rám, ha akkor el voltunk..

meg tényleg bánt hogy neki az a csaj tetszik :c

2015. máj. 25. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Facebookon írj neki akkor:D
2015. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mit irjak neki? Nem az o dolga lenne? Bar tudom hogy a lanyok is kezdemenyezhetnek de tenyleg lovesem sincs mit irjak neki..:D
2015. máj. 25. 18:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem a fiú dolga, elvégre te biztosan akarsz tőle valamit, őt meg nem tudjuk. Írj neki mondjuk erről az "adokarágómból"nap-ról (látom felvillanyozott az a nap:D), vagy csak szimplán kérdezd meg, hogy mi újság vele, hogy van:D
2015. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ez annyira sablonos..olyan megszokott:// a mizura semmi lenne a valasz..es ott meg is szakadna a beszelgetes :( valami mas?:D
2015. máj. 25. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Hmm. Egyébként nekem se nagyon megy az ismerkedés, de azért gondolkozok. Vagy legyél merész, és írd meg neki, hogy tetszik neked, és szívesen megismernéd:D :)



(esetleg zárójelesen; találtam egy másik kérdésnél egy másik lehetőséget:

Szerintem csináld ugy ahogy én szoktam(persze csak ha már megvan ismerősnek)

Ráirsz hogy "Szia miújság" és mig visszairhatna kezd el hogy "bocsi nem neked akartam irni csak félrekattoltam" ő irja hogy "nem baj mindeggy" ,te irod "de ha már megkérdeztem hogy vagy?:)" és onnantol minden megy magától:))

2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem rossz :D

de nem is a legjobb...amúgy nem akarom egyből azzal lerontani hogy tetszik nekem, mert ha én meg neki nem, akkor már is elrontottam mindent az előtt, hogy taliztunk volna nyáron :D

valamit ki kellene találni:/

amúgy márciusban megláttuk egymást az utcán, és folyamatosan egymást néztük :D

vagyis amikor én rá néztem akkor észrevettem, hogy akárhányszor rá néztem ő is engem figyelt :D

akkor rá írtam fb-n de azt írta van barátnője....

2015. máj. 25. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!