Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak rá, hogy kezdjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak rá, hogy kezdjem el? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, és múlthéten beszélgettünk élőben is, meg megkínáltam rágóval és elfogadta, meg tök jó el voltunk. Viszont nem írt rám, de én írni akarok neki valamit, csak nem tudom hogy kezdjem el. Ez a "mizu? hogy vagy? mit csinálsz?" nagyon sablonosak, meg olyan unalmasak is már, ha ennyit kérdezek tőle egyből megszakad a beszélgetés. Valamiről beszélgetni akarok vele, mindegy miről csak beszélgessünk. Amúgy lehet bejövök neki, de nem biztos.

Hogy kezdjem el? Sokáig akarnék vele beszélgetni, mert annyira szimpatikus volt számomra, de félek hogy én neki nem..:/ előre is köszi:)



2015. máj. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ne azt bánd meg ami történt,hanem aki kimaradt."


Írj rá,mi történhet?


1. Jól kijöttök,és jókat dumáltok,talán ki is alakul valami.


2. Kiderül,hogy egy f..szkalap,és többet nem is akarsz tőle semmit.


Mi történhet,ha nem?


1. Nyúzod magad,és megőrülsz érte,képtelen vagy továbblépni/elfelejteni.



Utólag megjegyezném,hogy tök mind1 mit mond,ha kellemes társaság örülök,hogy ír, ha meg nem,mondhat nekem egy szerenádot is,(ugyan akkor sem fogom elzavarni) de nem lesz olyan kellemes beszélgetés (számomra).


Mindenki számára pozitív dolog,ha valakit érdekel,és próbál felé közeledni,bárki legyen is az.


Remélem segíthettem.


18F

2015. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igaz:)

de azt még mindig nem tudom hogy mit írjak neki..

amúgy rá merek írni..miért ne mernék? beszélgettünk élőben, és amúgy sem fog meg enni

2015. máj. 25. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen napja volt, ez mindig jó.

Illetve arról kérdezz,amiről múltkor beszéltetek.

(Elő tudod készíteni,akkor,mikor beszéltek. Kérdezz olyan dologról,amire nem tud most válaszolni,és kénytelen lesz később.)


legyél kreatív,te ismered a srácot,nem én:)


Sok sikert.


1. voltam

2015. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ilyet ketlem hogy tudnek neki irni..😒
2015. máj. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!