Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint írjak neki? Kezdjem...

Megint írjak neki? Kezdjem vele újra?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Három évvel ezelőtt az osztályomból elment egy lány, akivel nagyon jóba voltam. Szóval elment másik suliba, és az után, hogy elment, egy teljes évig se hírét se hamvát nem hallottam, bár írtam neki emailt, egyikre sem válaszolt. Aztán egy év után már elegem volt, hetekig tartott, amíg az anyja telefonszámát sikerült megszereznem. Felhívtam, és a barátnőmmel fél órát. Aztán nagyon sokáig hetente felhívtam, aztán vártam, hogy ő hívjon. Két hónapig vártam, de hiába. Aztán elegem lett a várakozásból, az ő saját telefonszámát is kiderítettem, és írtam neki SMS-t. Ő csak két bap után válaszolt. Írtam neki újra és újra, de ő mindig később, volt, hogy hetek után válaszolt, akkor is csak olyanokat, hogy "bocs eltűnt a telóm" meg ilyenek. Aztán később eszembe jutott, hogy lehet, hogy azért nem ír, mert fél, hogy lemegy a pénz a telójáról, ezért chaten írtam neki. Mobilnete van, mindig elérhető, és hiába láttam, hogy látta az üzenetem, akkor is jóval később válaszolt. Így ment ez egy teljes évig. Nekem is mobilnetem van, és az alatt az egy év alatt mindig arra vártam, hogy végre rezegjen a telóm, jelezve, hogy SMS-em vagy chat üzenetem érkezett. Persze, továbbra is két-három hetente felhívtam, és beszélgettünk, de lassan kezdtem belefáradni. De egyik nap váratlanul megcsörrent anyukám telója. Az említett csaj anyja volt, hogy menjek el hozzájuk ottaludni. Akkor nagyon boldog voltam!!! Tisztára bezsongtam, hogy végre láthatom! Elmentem hozzá. Beszélgettünk, és nagyon sok sztori, amit mssélt, tisztára ámulatba ejtett, nagyon vicces és izgi sztorikat mesélt új osztályáról. De később kiderült, hogy minden történet, amit mesélt nekem, KAMU volt!!!! Na kezdjük ott, hogy én utálom, hogyha hazudik nekem a barátnőm, főleg, ha ennyit! Újra írtam neki, hogy számon kérjem rajta a dolgokat. Három héttel később válaszolt. Három héttel később!!! De akkor hál' istennek rögtön válaszolt mindig, akkor először. Októberben hívott el magához, és ez decemberben történt, és azután, hogy elhívott, akkor írt először. De nekem már komolyan elegem volt, alaposan megmondtam neki a magamét, hogy én úgy rohangásztam utána, mint egy kutya, ő meg nagy ívben szart rám!!! Szóval, ez december ötödikén történt, lassan 5 hónapja. Néha gondolok rá, és nem tudom eldönteni, írjak neki, vagy ne? Bocs, ha hosszú volt.

Szóval írjak neki? 13/L



2015. ápr. 23. 18:46
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ne :/

Szerezz jobb barátokat. Ez alapján őt nem is érdekelted. Tapasztalatból mondom, nekem is volt olyan barátnőm aki így rázott le :(

2015. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na, hol is kezdjem...

Először megemlíteném, hogy ha nem hívott ő még az elején, már akkor rá kellett volna jönnöd, hogy gondban vagy. Nem fogom azt mondani, amit hallani akarsz, azt mondom, hogy mit kellene csinálnod, mert ilyen idősen majdnem ugyanilyen helyzetben voltam azzal a kivétellel, hogy a lány az osztálytársam volt végig. Szóval... Iskolaidőben én kerestem legtöbbször, ő csak nagyon ritkán, akkor is sulis dolgok miatt. Szünetekben meg csak én kerestem. Szerveztünk programokat, az utolsó pillanatban lemondta. Állandóan szomorú voltam emiatt. Anya megemlítette párszor, hogy szerinte ez így nincs rendben, és keressek jobb barátokat, de nem hallgattam rá, szinte bálványoztam a barátnőmet. Aztán amikor befejeztük az általánost, és másik iskolában tanultunk tovább, tehát kevesebbet láttuk egymást, mint eddig (de így is majdnem napi szinten, mert mindketten a kollégiumban laktunk), még kevesebbet beszéltünk, mint addig, mert sosem ért rá. Ha írtam neki, napokkal később válaszolt, vagy nem is válaszolt. Ugyanazt csinálta. Szerveztünk programokat, és lemondta az utolsó pillanatban. Úgy döntöttem, hogy elég volt, befejeztem. Nem kerestem többet. Fél év múlva jutottam csak eszébe, valószínűleg azért, mert nem tudott kivel elmenni bulizni. Ekkor már 16 évesek voltunk. Párszor megpróbáltam még találkozót szervezni vele, de nem jött össze. Én is csak akkor kerestem már, amikor nem volt senki más. Találtam jobb barátokat, akikkel ugyanúgy keressük egymást, kétoldalú a dolog.

Neked is ezt ajánlom. Hagyd békén, nem éri meg az idődet és a türelmedet. Keress olyan barátokat, akik megérdemelnek, akik szeretnek és keresnek! Ne pazarold arra az időd, aki nem fordít rád időt! Ne írj neki, egyre kevesebbszer fog eszedbe jutni az idő múltával, higgy nekem! Ezzel a tanáccsal szolgálhatok.

18/L

2015. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne írj neki..inkább keress jobb barátokat, ő ezekszerint nem érdemli meg a barátságodat.
2015. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!