Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi a teendő ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a teendő ilyen esetben, tanácstalan vagyok! A véleményetekre tanácsotokra van, lenne szükségem! Segíteni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kb 1 hónapja elaludtam a buszon, de időben felkeltem, s leszálltam. A megállóban volt egy aranyos lány akit a szemem sarkából láttam hogy, vesz egy nagy levegőt és oda jön hozzám,s mondta hogy ő is járt már így stb. szval próbált beszélgetni(remélem így van ! vagy esetleg csak oda jött hozzám szánalomból s beszélgetett velem !?!?!?!? ). Erre én nagyon rosszul reagáltam, tudom nem mentség de a legrosszabb napom volt anno és még fáradt is voltam egyszóval ilyen morcos féleség.. Mikor ugye odajött az én válaszom az volt kb hogy ja nagyon rossz mert így..., meg fárasztó a suli de ne haragudj de mennem kell mert sietek haza... lesem eset akkor mikor ez megtörtént..Később agyaltam rajta sokat megmaradt az arca a fejembe egyre többet gondoltam rá s fejben átgondoltam, jöttek a részletek, hogy azért most már visszatekintve láttam rajta a rémületet a stresszt,s el volt pirulva is astzem... Azóta nem találkoztam vele a buszon! egyszer összefutottunk egy áruházban,de olyan ciki volt hogy ott voltak az én meg az ő szülei is és nem bírtam oda menni (azért nem is nagyon volt mersztewm ) de köszöntem és ő is. Nemrég megtaláltam Facebookon véletlenül.. bejelöljem rá írjak hogy én vagyok az a srác vagy várjak még ?!?! mi legyen nem tudom mit tegyek !
2015. máj. 25. 21:13
 1/6 páwwwa ***** válasza:

Írj rá!

Ismerkedj vele,oszd meg vele is ezt amit itt elmondták:rossz napom volt

Biztos megfoja érteni

Sok sikert! ;)

2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben bejelölném és ráírnék. Nem veszítesz vele semmit. Drukkolok neked! :-)
2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 páwwwa ***** válasza:
*elmondtál
2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Írj rá, mondd el meki hogy miért voltál olyan, biztosan megérti ;) Csak nyugodtan ;)

Hajrá, drukkolok :D

2015. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelöld be. Írj rá. De keresd meg személyesen ASAP. A facebook beszélgetésnél nagyon zavaró lehet hogy nem vagytok együtt igazán. Rontja az esélyeidet.

Hajrá!

2015. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat !:)

Már meg is tettem, bejelöltem ! 1000 dobog a szívem ! majd eldől mi lesz!!!

Nagyon szépen köszönöm a buzdító komenteket !

2015. máj. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!