Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám el a szüleimne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el a szüleimnek, hogy a nálam 10-20 évvel idősebb pasik jönnek be? Ha lenne párkapcsolatom egy ilyen férfival, hogy mutassam be nekik? 18/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A suliban jöttünk össze, ő az osztálytársam...

Elmagyaráznád nekem mért jobb, mint mondjuk a korosztályod?

És nem, én nem a felelőtlen, bulizós, jolo páwa, iszok, drogozok, röptében a legyet is típusú 22 éves férfi vagyok... Komolyan érdekel!


22/F

2015. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is ennyi idősen mutattam be a 14 évvel idősebb párom, bár akkor még nem gondolkodtam ezen, hogy milyen pasik tetszenek nekem. Szerintem ha még csak feltevés, akkor ne mondj semmit erről nekik, ki tudja, hogy végül ki lesz a párod, lehet, hogy veled egyidős, előre nem kell őket beavatni, ami nem is biztos.


Az, hogy hogy mutatod be, egyszerű: ha hármasban vagytok a szüleiddel, mondd el, hogy van egy barátod, XY, aki ennyi meg ennyi idős. A tálalás igazából nagyon függ a szüleid hozzáállásától is. Én először anyukámnak mondtam el, akinek imponált, mert legalább nem egy komolytalan kissrác játszik velem, hanem olyan, aki komolyan gondolja velem. Aztán apukámnak, aki már nem vette ilyen könnyedén, pont ezért maradt másodiknak. Először anyukám nyugodt hozzáállását akartam hallani, hogy nem követek-e el butaságot, mert aputól tudtam, hogy csak az elvakult félelmet fogom hónapokig hallani. Szóval én adagoltam, de lehet, hogy nálad az kell, hogy egyszerre hallják, nem tudom. Ez majd akkor kiderül :)

2015. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
le kell tagadni az életkort
2015. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A korosztályomban lévő fiúkra nem tudok úgy tekinteni. Persze köztük is van aki kinézetre tetszenek, de velük nem tudom elképzelni magam, éretlennek és komolytalannak érzem őket.
2015. máj. 26. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok: Te tudod... :/
2015. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Még egy apa komplexusos. Ugye azt tudod, hogy elég sz..r lesz később, amikor te még fiatal vagy, de a párodnak fel sem áll, mert egy csoffadt papa? :D 20 év az röhejesen sok, pláne 18 évesen. Egy 20 meg egy 28 éves férfi között meg szvsz sok különbség nincs belsőre se meg külsőre sem, az esetek jó részében.
2015. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidet egyetlen dolog fogja érdekelni ha látják komoly kapcsolatod van valakivel, az hogy boldog legyél, és a párod (nevezzük így), jól bánjon veled, legyen figyelmes, kedves, ne kezeljen gyermekként, tiszteljen, mint ahogy tennél azt egy korabeli nővel is.

Ha látják majd a szüleid hogy mindne rendben megy köztetek és boldog vagy, nem fognak vele foglalkozni. Persze amikor majd először bemutatod nekik, meg fogod kapni a kötelező szülői kioktatást, hogy a nálad idősebb nem biztos, hogy téged akar, meg effélék, de ezt csak azért, mert félteni fognak. Ez elmúlik majd, ha látják nem igazolódnak a kételyeik.

Szóval hogy hogyan mutasd be nekik, ugyanúgy mintha egy veled egykorú srác lenne. Anyu ő a barátom és szeretem és szeretném ha megismernétek. Ennyi.


Amugy azt írod 18 éves vagy. Nos önnáló felelősségteljes döntésre képes nővé cseperedtél, akinek a szülei a kötelező aggódáson kívül nem fognak normális esetben beleszólni az életébe. Aggódni és tanácsokat adni is csak azért fognak mert szeretnek és mert a szüleid, és akkor is a kislányuk leszel ha 50 éves leszel. Ha bajban vagy segíteni akarnak majd ha tudnak, ha pedig boldog vagy veled örülnek majd, még ha ezt te nem is fogod majd hirtelen így értékelni.

2015. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Minden nap 1-2 ilyen kérdés van. Szörnyű. A korban hozzádillőknek már lassan az oviban kell keresgélniük, hogy valaki akarjon velük is járni?


Még a 10 év hagyján, de 20? 38 évesen már egy 10 éves gyermekem lesz, remélem, nem pedig 18 éves barátnőm. A két korban semmi életszemléleti és érettség beli hasonlóság nincs, még akkor sem, ha azt hiszed.

Persze, ki ne kívánna ilyen korban egy 18 éves lányt? Dugni. Szép körítéssel. De ennyi.


Hogy mondd el? Nem tudom. Én mindenképp kiakadnék, ha az apád lennék, hiába vagy "nagylány".

2015. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as ezzel nem tudsz mit tenni és ők se tehetnek róla. Mindig voltak és mindig is lesznek olyan lányok, akiket az érettebb férfiak vonzanak.

Nem feltétlenül apakomplexus. Egyszerűen ők igy vannak összerakva agyilag, hogy az szeretik ha a párjuk rendezett életet és biztonságot tud kínálni. 30-35 fölött már a pasik többsége megállapodik és megtanulja értékelni a párját, van tapasztalata abban, hogyan oldjon meg kapcsolati vagy életbeli problémákat. Az ilyen lányok többsége gyakorlatias és nem szereti a véletlenre bízni a dologokat, hanem tervezi az életét.

Abban persze igazad van, hogy viszont sok lány divatot csinál a dologból és menekül ezen fajta kapcsolatokba, de ők nagyon hamar rájönnek arra, hogy nem azt kapják amit vártak. Velük viszont megint nem tudsz mit kezdeni, mert amíg rá nem jönnek, hogy mi az amit tulajdonképpen akarnak, addig ugyse tudod meggyőzni őket, hogy nem minden lánynak jó az, ha nála sokkal idősebb a barátja.

2015. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy több mint valószínűnek tartom, hogy azért van ez a rakás 20 évvel idősebb pasikra (lassan öregurakra) bukó lány, mert akkor már nem kell küzdeni semmiért pár évig. Nagy valószínűséggel van munkájuk, kocsijuk, lakásuk/házuk és egyből ki lehet röpülni a családi fészekből.


De amúgy nem is tudom milyen beszédtémátok lehet.

"- Jaj szívem, az ofőm nagyon szemét, meg lassan itt az érettségi is! Képzeld, a Klári meg tök jó barbibabát vett!

- Nekem mondod? Most írom az adóbevallásom, aztán mehetek vérnyomás csökkentőt íratni, meg azon gondolkodtam hogy veszek egy 4 éves Opelt. A mai meeting is egy kalap kaki volt a sales csoporttal..."

2015. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!