Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 évesen, majdnem 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen, majdnem 5 éves párkapcsolatom van. Ha ezt olyannak mondom, aki idősebb, egyből azt mondja, hogy fiatalok vagytok, ilyenkor kéne bulizni, csajozni/pasizni stb. Vélemény? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azt gondolom van valami igazságalapja, de ha minden jól működik, csupán ezért nincs értelme abbahagyni.

Viszont azt sem szeretném, ha pl 5 év múlva azok kapom magam, hogy esküvő, gyerekek és ha úgy vesszük, akkor mással nem volt életem, nem tudom milyen mással lenni.

Szép dolog lenne, ha ez ugyanilyen jól működne sokáig, csak tartok tőle, hogy a későbbiekben ez valamikor még nyomot hagy...


Ő 22F, én 20L



2012. okt. 5. 18:07
1 2 3 4
 1/34 Gabee007 válasza:
94%
Én 17 éves koromban összejöttem egy lánnyal, 5 és fél évig voltunk 1ütt. A végén rengeteget veszekedtünk. Mára már új párkapcsolatban élek. Szerintem amíg jól érzitek magatokat egymással addig semmi értelme nincs szakítani. De hogy örökké fog-e tartani, azt senki nem tudja megmondani... És bulizni mindig lesz idő akár 1ütt is elmehettek ;)
2012. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Örülj, hogy boldog vagy.

Ha jó vele, akkor miért érdekes az, hogy milyen mással?

2012. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Mi 8 éve vagyunk együtt. Nekünk is ezt mondták. Mi az, amiről ha szétmentek, pár év múlva lekésel? Semmi.

27/f 24/l

2012. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%

Ettől mindig agybajt kapok... mégis miért ne lehetne bulizni attól, hogy van kapcsolatom?? Együtt is, külön is. Tényleg nem értem.


Ami viszont szemet szúrt: 15 évesen jöttetek össze? Az nem korai? :-)

2012. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem úgy érti a kérdező a bulizást, hogy fiúkkal ismerkedni.

Az is tény, hogy 30 felett ma már kinéznek egy szórakozóhelyről.

Viszont szerintem ne agyalj ezen, ha minden héten más pasid lenne akkor meg azért piszkálnának. + aki így van vele állandóan nyavajog mikor lesz már egy rendes kapcsolata.

Ha sokat gondolkodsz ezen akkor az fura, úgy értem nem biztos hogy akkor még mindig akarod ez.?

És igen nagy valószínűséggel nem vele éled le az életed majd, de úgyis fogod tudni, ha már nem akarsz vele lenni.

2012. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%

Bizony most kéne még csak-csak javában váltogatni a hapsikat, bár nekem mindegy hogy eggyütt élitek le az életet

De tény és való hogy megfogjátok unni egymást, akkor kezd majd ellaposodni ez az egész amikor már, ismeritek egymás szőrét/bőrét


olyan 40körül fogsz rájönni hogy elszúrtad, hogy nem voltál mással soha, lehet a másik többet adott volna számodra, és ezáltal sznobbá válsz


Én is 20vagyok de nemvolt még senkim, mégis tudok váltogatni a nők közül még 35éves koromban is, gyereket meg ráér 36 felett is vállalni de akkor már esszerű határok között

20/F

2012. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

Ez a kérdés arról szól elérkeztél arra a pontra mikor már mást is felpróbálnál, mert sejted a jelenleginél is lehet jobb. Mindig lehet jobb, ennek vége sosincs.

Megállitani nem lehet, igy lebeszélni felesleges. Biztatni nem biztatlak, mert akármelyiket választod mindegyikben lesz öröm és bánat egyaránt.

Döntsd el te, legyen a te hibád ne az enyém, én nem akarok évek múlva csuklani.

2012. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

20 évesen biztosan tudod, mit és hogyan fogom gondolni majd 40 évesen... ezenkívül nézz utána mit jelent az a szó, hogy sznob, utána használd csak :)



Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 5. 18:35
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

20 évesen honnan tudod, hogy 40 felett jön rá,:) ?

A legtöbb ember szerelmes az első barátnőjébe, pasijába így nem csoda, hogy jópár évig együtt vannak.

Még csak húsz éves vagy, ha 5 év múlva jössz rá, hogy nem ezt akartad akkor sincs veszve semmi.

De ha ki akarsz belőle szállni akkor hajrá felesleges akár egy napot is olyasvalakire szánnod akit nem szeretsz.

2012. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

24 éves vagyok 10 éves párkapcsolattal. Annyira összeedződtünk már, hogy a kapcsolatunk szinte tökéletesnek mondható.Az elején sokan piszkáltak, hogy nem fog sokáig tartani meg hogy nem illünk össze,de iszonyatosan szerelmes voltam. Úgy érzem a mi kapcsolatunk olyan mint a mesében :)

A problémák elől nem elmenekülünk és szakítunk, hanem leülünk és megbeszéljük, hogy mi az ami nem működik. Pedig megcsalás flörtölés minden volt nálunk. Együtt nőttünk fel és büszke vagyok magunkra, hogy olyan helyzetek is megtanultunk kezelni EGYÜTT amire más azt mondja, hogy szakítás... Szerintem ilyen az igazi kapcsolat. Nem az hogy húúú, de jó 1 éve együtt vannak, házasság majd lesnek nagyokat hogy nem ismerik a másikat...


24L, 32F

2012. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!