Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem pedig annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem pedig annyira akarom? Tobb lent!

Figyelt kérdés

Az a fiu aki nagyon tetszik ki irta fb-re, hogy "like es megy: kulso:

Esely:"

Annyira be szeretnem lajkolni, de rettegek attol hogy hulyenek fog nezni vagy keves pontot ad. Nem tudom mit csinaljak most. Kerlek segitsetek. Ha nem lajkolom be, valoszinuleg orokke banni fogom de tenyleg felek.

Lanyok ti mit tennetek a helyemben?:D

Eleg bena kerdes de mikor azt a ki irast meglattam csak arra gondoltam hogy be akarom lajkolni....


2015. máj. 26. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem akarok bántani és nyilván én se vagyok hibátlan de ha egy ilyet nem tudtok eldönteni akkor mi lesz a késöbbiekben? 15F egyébként írj rá mi veszteni valód van úgy őszintén? :)
2015. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# bocs likeold...
2015. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem irok ra....
2015. máj. 26. 21:11
 4/5 Interferencia ***** válasza:
"Ha nem lajkolom be, valoszinuleg orokke banni fogom de tenyleg felek." Ezt őszintén kétlem.
2015. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy oszinten ketled, ugyan is lajkoltam. Es ne ketelkedj, mert nem ismersz, nem tudod, hogy olyan vagyok, hogy felek valamit megtenni, de ha nem teszem meg, tudom hogy orokke banni fogom..:) de megtettem!!:D
2015. máj. 27. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!