Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton izzad a kislányom,...

Folyton izzad a kislányom, nem merem túlöltöztetni, de nem akarom hogy megfázzon, mi ilyenkor a helyes öltözet?

Figyelt kérdés
Nem állítható a fűtésünk sajnos, olyan 24 fok biztos van napközben. Du a kislányomat a kezemben altatom, de nagyon hamar beizzad szegénykém. Igaz nagy haja is van, 3 hónapos. Mibe öltöztessem? Olvastam itt bölcsőhalálról is, nem akarom hogy valami baj legyen vele :( De a kiságyból is mikor kiveszem érzem hogy izzadt a kis háta, a nyaka. Remegek most hogy ezeket olvastam...
2015. jan. 25. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most mit adsz rá?
2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ne olvass remtorteneteket!! A bodyk megfelelnek, esetleg egy pelenka, vekony harisnya es rovid ujju. Ha kimentek, oltozzon retegesen, bar ezt tudod. Nem fog meghalni, sem megfulladni: ha rosszul erzi magat, jelez neked.
2015. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most egy harisnya van rajta és egy hosszú ujjú body. Altatásnál igényli a kis takaróját ami vékony ugyan, de abba is bele melegszik. Éjszaka abba bepólyálva alszik el. Addig nem hajlandó elaludni míg be nincs pólyálva. De egészen egyszerűen nem hiszem el, hogy mindig beizzad szegénykém. :(
2015. jan. 25. 23:14
 4/12 anonim ***** válasza:
én alváshoz tipegőt adnék rá, nem passzos cuccokat, azkban én sem aludnék.
2015. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*persze alá bodyt, v rövidujjút, vagy mindkettőt
2015. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Hosszú ujjú body és tipegő?

2015. jan. 25. 23:33
 7/12 anonim ***** válasza:

ujjatlan bodyra gondoltam, meg rövidujjú és tipegő.


hőt is le kell adni valahogy, mi is kidugjuk néha a lábunkat a takaró alól..

2015. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

kb 1 hete pont így altattam, sokáig aludt és nem izzadt de anyósom leszidott hogy megfagyasztom a gyereket így azóta nem mertem így altatni, pedig ez bejött.

2015. jan. 25. 23:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne anyósodra, meg a szomszédra meg a nem tudom én kire hallgass, hanem a gyerekre!!! Ha úgy jót aludt és nem izzadt, akkor úgy altasd!!!
2015. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy milyen fűtésetek van de kellene kezdeni vele vmit mert 24 fokban nem csoda ha izzad. Az én kisfiam a 22 fokos lakásban is hamar leizzad. 24 fokban engem is ver a víz...
2015. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!