Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy nem szeretem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy nem szeretem, és nem is tudnám újra, de nem merem, nem akarom kimondani, hogy vége. Meddig lehet ezt így csinálni még?

Figyelt kérdés
:-( :'(
2015. febr. 20. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon sokáig.

mitől olyan nehéz szakítani?

24F

2015. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet ezt sokáig húzni, de semmi értelme. Minél több idő telik el, annál inkább fájni fog neki. Ne csak magadra gondolj.
2015. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Féltem, első vagyok neki, megigértem, mellette leszek mindig. De úgyérzem, nem tudom teljesíteni. Féltem őt
2015. febr. 20. 01:45
 4/11 anonim ***** válasza:

nade mi a probléma kettőtök között?

korotok?

2015. febr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Több probléma is van.

Korkülönbség, 11 év a férfi javára.

Fél éve egyedül töltöm a közös albérletben a hétköznapokot, eljár munka miatt.

Értelmiszint különbség. NEM AKAROK BUNKÓ LENNI, SAJNOS VALÓBAN VAN ILYEN, NÁLA GYEREKKOR ÓTA, ORVOSILAG MEGÁLLAPÍTVA! Nehezebben, nagysokára fog fel dolgokat, emlékezőképesség gondok, önkifejezés.

Ill. Ágyban sincs öszhang, lassan 4 hónapja nincs semmi. Folyton: fáradt, más dolga van, nincs itthon, egyszerűen nincs kedve, nem áll fel. Ebből másfél hónap az ahol már én sem próbálkoztam, mert nem kívántam.

2015. febr. 20. 02:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Eleinte, egy kihívás is volt, hogy ő barátnője legyek, büszke voltam, hogy én végre megértő vagyok, és elfogadom őt, szeretem. ÉS EZ ÍGY IS VOLT...
2015. febr. 20. 02:05
 7/11 anonim ***** válasza:

hát akkor szerintem itt már el van döntve

ha nincs sose otthon akkor pakolj össze, költözz el, és vége.

te hány éves vagy?

2015. febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

23

Fél éve azért döntöttünk az albérlet mellett, mert a vsaládja, ahol egy évig laktunk kezdett közénk állni, és úgy tűnt ez majd összehoz minket. Csak éppen 2 hétre rá, áthelyezték, olyan helyre ahonnan csak hétvégére jöhetett haza, ez tart azóta is.

Hova mennék? Haza nem lehet, amit a lakásba hoztam, kb minden otthonról van, szüleimtől.

El kéne küldenem? Sajnálom őt :-(

2015. febr. 20. 02:10
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor szerintem igen

ill. segíts neki albit találni, mégse aludjon az utcán

vagy ha tud a szüleihez menni, akkor oda

2015. febr. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy te menj vissza a szüleidhez
2015. febr. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!