Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezesetben mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezesetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy fél éve ismertem meg egy fiút. Nagyon jól megértjük, kedveljük egymást stb. tényleg.

De még nem találkoztunk. A szüleim csak úgy engedélyezik a találkozót (amit egyébként a nyári szünetre tervezünk), hogy ha a fiú eljön hozzánk és bemutatkozik személyesen a szüleimnek... Nos, ezt ő (érthető módon) nem tudja bevállalni első találkozás alkalmával a köztünk lévő több, mint 400 km távolságban köszönhetően. Engem pedig nem engednek el, hogy félúton találkozzunk. Egyenként ő 19 éves fiú, én pedig 17 éves lány vagyok.

És egyikünk sem zárkózik el a kapcsolat gondolatától, ha úgy alakulna a találkozó, hogy nagyon jól ellennénk élőben is. De nem ezért szeretnénk találkozni. Hanem, hogy megismerhessük jobban egymást, testközelből, élőben is.

Viszont, az fent említett okok miatt nem tudunk találkozni. Csak ha a szüleim tudta nélkül felmegyek Pestre és találkozunk (persze egy jóbarátom felajánlotta, hogy elkísér, így nagy bajom nem lehet, másrészt nappal, nyilvános helyen találkoznánk). Meg nem vár több, mint hat hónapot valaki, aminek csak a vesém kell.... (na jó, ez már durva volt...)

És nem tudom, hogy mi érné meg... Nagyon szeretnék találkozni vele, mert úgy nem sok értelme van tovább folytatni a beszélgetéseinket vele. Viszont, ha találkozunk, annak a család isssza meg a levét...


Szóval szeretném kérni, hogy aki képes KOMOLYAN venni ezt, és NORMÁLISAN KOMOLY választ / véleményt adni, annak nagyon megköszönném, ha reagálna valamit a kérdésemre. :)


2015. máj. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
én a pesten való titkos talit ajánlom, vonattal vagy busszal könyedén megközelíthető, és ha megy veled egy ismerős is akkor meg szülőknek annyit, hogy felmentek pesre vásárolni (mert az a menő) és jajj véletlen össze futtok
2015. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam csak úgy vásárolgatni és Pestre sem járok és nem csinálok semmit csak mert menő...

Ha Pest, rögtön tudják, hogy mi a helyzet...

Ez a baj. És a legjobb barátnőmmel sem engednének fel Pestre. 200 km körül van innen Pest.

2015. máj. 27. 18:37
 3/7 A kérdező kommentje:
De 1-es, köszönöm szépen, hogy értelmes véleménynyilvánítást kaphattam tőled! :)
2015. máj. 27. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
ha meg nem szoktál feljárni akkor meg főleg, egyszer fel szeretnél menni, vagy elmenni Imax-es moziba
2015. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ők vinnének el.

Meg nem vagyok nagy mozis sem... :( leginkább semmilyen vagyok! :'D

2015. máj. 27. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
na az viszont jó is lenne, ők felvisznek, ott összefuttok és máris ki van pipálva a bemutatkozós rész is
2015. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk nem hülyeség! Tényleg!

Anyáék nem akarnak nyaralni menni, pedig ott könnyedén találkozhattunk volna... :( de attól mondták, hogy kirándulni megyünk majd stb. És be kéne szervezni valamit Pestre!


Úristen!!! Nagyon szépen köszönöm az ötletet!!! :)))))))

2015. máj. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!