Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátom nem tudja eldönteni, hogy velem akar lenni vagy nélkülem?

Figyelt kérdés
Múlt héten barátom elmondta hogy két másik lánnyal is kavart miközben velem volt együt, ráadásul most nem tudja hogy velem akar e maradni, mert úgy érzi hogy "fellángolás" vagyok. Mit csinálhatnék? Anno szintén az volt hogy nem akar velem lenni, majd rá egy hónapra jött hogy "szeret" engem. Akkor úgy voltam vele hogy adok neki egy második esélyt. Most viszont nem tudom mi lesz, én szeretem, de nem is akarok egy hülye körforgásban lenni, hogy ő van hogy szeret van hogy nem >< ha lehet komoly tanácsokat kérnék, köszi.

2015. máj. 25. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld magadban a nőt annyira , hogy elhagyod. Lesznek olyan férfiak az életedben akik tényleg becsülni fognak.
2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. Ha már ezen gondolkozik, régen rossz irányba halad a kapcsolatotok. Valószínűleg pár nap/hét és dobni fog. Inkább te lépj, ne várd meg, hogy ő tegye meg veled.
2015. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha veled akarna lenni, abban biztos lenne. Szórakozik, kényelmes neki, hogy te mindig ott vagy, viszont simán kavar bárkivel bármikor. Ne adj neki több esélyt, mert szarba se vesz, nem szeret téged, és ezentúl is ezt fogja csinálni.
2015. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél magadnak egy szívességet és hagyd ott a 3,14csába.
2015. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem adj neki egy második esélyt.

Meg egy harmadikat is, negyediket, ötödiket is....

Aztán előbb-utóbb csak megun már végleg.


RÚGD MÁR KI A FRANCBA!

Az ilyennel közölni kell, hogy ha majd úgy gondolja, hogy tudja, hogy kivel akar lenni, akkor majd keressen hozzá megfelelő alanyt.

2015. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. jún. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!