Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, és annyira megtetszett. Csak rá tudok gondolni, a tanulás sem úgy megy már, kedvem sincs hozzá, mert minden gondolatomat rá fordítom. De a fiú túl helyes hozzám, és én pedig nem nagyon illenék hozzá sajnos. (szerintem) Viszont van 2 b.nőm akik ezt a fiút jól ismerik, és terveztünk a nyárra egy talit így velük egy páran. B.nőm eddig azon volt hogy együtt legyünk, meg minden, és még szerintem most is azon lenne, de a fiú semmit nem mutat felém. Csak annyi volt, hogy beszélgettünk élőben, és tök aranyos volt, én meg majdnem beleszerettem. Folyton csak arra gondolok, hogy nyáron vajon mi lesz, van-e esélyem a fiúnál, de szerintem semmi. Ugyanis bejön neki egy csaj, meg a csajnak is bejön a fiú, de nem hiszem hogy beszélgettek volna élőben. Facebookon ismerősöm, és sokat fent is van, de nem ír rám :(

Viszont én beszélni akarok vele, de nem tudom mit írjak neki, ezek a "mizu? hogy vagy?" már eléggé unalmasak lehetnek, valami téma kellene. Még talizni fogunk szerintem nyár előtt, mert lesz egy esemény amin én tuti ott leszek, és szerintem ő is:)


De egyik barátnőm még nem tudja, (az aki nagyon jól ismeri) hogy bejön a fiú. Elmondjam neki? Vagy írjak rá a fiúra? De ha nincs téma, vagy untatom?

Kérlek segítsetek, főként fiúk válasza érdekelne!


2015. máj. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, és magadat add, velem is ez volt:) Vagy is hasonló
2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, aztán ha úgy érzed hogy untatod akkor ez van, ha nem akkor meg beszélgess vele.
2015. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha készen állsz rá, ismeri minden jó tulajdonságodat, nyugodtan bepróbálkozhatsz. És ha nem jön össze tiszta lesz a lelkiismereted, hogy mindent megtettél érte. Ha még nem volt alkalmad a pozitívumaidat megismertetned vele, akkor szerintem várj még vele és akkor lehet h szép lassan alakul majd valami. Más lányokkal pedig ne versenyezz időre, hogy ki nyomul gyorsabban..., mert aki a leggyorsabb azé a fiú. Ezt felejts el, ez inkább elriaszt a lányoktól, hiszen a saját egommal lennék elfoglalva. Nem kell nyomulósnak se lenned, de maradj végig nő. A nyomulás azaz, amikor akkor is jelzed a fiú fele, hogy érdekled és folyamatosan ilyen 'jelekkel' bombázod, amikor alkalma sincs az előzőre reagálni. Kicsit lassabb (türelem) de a jelzéseid után figyeld a reakcióját.


Összegezve, akkor kezdeményezz, ha teljesen felkészültnek érzed magad és mindent beletudsz adni, akármit mond ez tiszteletre méltó és ettől leszel igazi nő.

2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!