Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a helyemben? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

2 hete megismertem egy lányt az interneten, egymásba is szerettünk, ami elég furcsa de igaz. Másik országban lakik szóval egy darabig még nem tudunk találkozni. Az anyukája beteg és lezüllött, elvesztett mindent még házuk sincs. A lány próbált munkát és pénzt szerezni, de sajnos nem járt sikerrel. Egyetlen megoldásként már csak azt látta, ha lefekszik egy férfival pénzért és így tud segíteni az anyukáján. Tegnap elmondta nekem, hogy van egy férfi, nagyon sokat fizetne neki és ez megoldaná a problémát. A férfivel azt beszélték, hogy beülnek kávézni, beszélgetni...próbáltam lebeszélni róla, de nem lehetett.

És végül úgy jött haza, hogy lefeküdt vele. Utálja magát érte, és hát leszbikus...szóval egyáltalán nem tudta élvezni sem. De megtette mert kellett a pénz, kétségbeesett volt és nem bírja nézni, ahogy az anyukája tönkremegy.

És most jön a kérdés..hogy erre mégis hogy kéne reagálnom? Amikor elmondta hogy megtörtént megszólalni sem tudtam csak bámultam magam elé, teljesen összetörtem. De ugyanakkor tudom, hogy nemes cél érdekében tette...

De mégis úgy érzem, hogy ez nekem így nem fog menni tovább, akárhányszor csak ránézek ez jut eszembe. Egész nap skypeolunk szinte és csak nézek rá de nem tudok egy szót sem mondani. Nem akarom elhagyni és cserben hagyni, mert tudom, hogy milyen nehéz most neki. De nem tudom tudok-e még a barátnője maradni ezek után.

Ti mit gondoltok? Hogy reagálnátok? Egyszerűen tanácstalan vagyok.

22L



2014. júl. 3. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hete ismered, a barátnője vagy még nem is találkoztatok, és két hét alatt jutott odáig, hogy lefeküdt egy férfival pénzért? És két hét alatt talált valakit aki pont sokat fizetne neki szexért?


Nekem ez nagyon furcsa. Legyél óvatos a neten keringő emberekkel sok a kamu.


Viszont ha mégis igaz lenne, akkor csak te tudod, hogy akarod-e ezt a skype kapcsolatot így. De két hét után az elhagyás is elég erős megfogalmazás szerintem.


Ne érts félre, nem akarok okoskodni, meg megbántani, de szerintem gyanús a dolog.


20/L/L

2014. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Ha tényleg igaz hogy szeretitek egymást akkor el kell felejtened ezt az egészet és a együtt maradni vele

Gondolj bele te mit tennél ha a te anyukád ilyen helyzetbe kerülne

16/lány/bi

2014. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak teljes mértékben igazat adok. Anyuka csak egy van és meg kell becsülni. És ha nincs más mód akkor nincs más mód... én ízig vérig leszbikus vagyok, utálok csak rá gondolni is a hetero szexre, de ha ez lenne a megoldás arra hogy anyukámnak segíteni tudjak akkor gondolkodás nélkül megtenném. És ha egy picit mélyebbre ásol magadban és van olyan jó kapcsolatod anyukáddal mint annak a lánynak akkor te is megtennéd. És mint mondta nem élvezte...

Az első válaszolónak meg annyit hogy 2hét igen csak sok idő... nekem is netes kapcsolatom van, bár ő csak az ország másik végében lakik de az is éppen elég messze van. Simán bele lehet szeretni valakibe 2hét alatt;) főleg ha még skypeolnak is.. mi még ráadásul csak pötyögtünk/gépeltünk. És az meg hogy ilyen gyorsan talált pénzes pasit? Aki keres az talál.

Szóval, én ha most a te helyedben lennék. Megbirkóznék a gondolattal, mert nem lehetetlen megbirkózni. Ha érdekel miért állítom ilyen biztosan írj nyugodtan privit. De ide nem akarom kiirni.

Naah kb ennyi a hozzá fűzendőm ><

2014. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én képtelen lennék folytatni a kapcsolatot. Maradnék mint barát, de annál több semmiképp, ahogy te, nem tudnék ránézni anélkül, hogy eszembe ne jutna mit csinált. Nem tudnék hozzáérni.

Saját bőrömön tapasztaltam már a nyomort, a rossz családi körülményeket (családon belüli erőszak meg egyéb), de más megoldás mindig van. Lehet nem olyan könnyű megtalálni, mint egy férfit aki fizetne, de mindig van. A többi kifogás.

Támogatnám, mint barát, mert ilyenkor szükség van valakire, viszont mint barátnő... másra sem tudnék gondolni, mint hogy mikor érkezik el arra a pontra, hogy megismétli, mert úgy hiszi "nincs más megoldás". Ebben nem tudnék élni.

17l

2014. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy hangzik, mint egy netes legúzási kísérlet, amivel pénzt akarnak belőled kihúzni érzelmi zsarolással. Szívszaggató történet, másik ország, beteg édesanya, sosem láttad még személyesen, azt sem tudhatod, tényleg lány-e...


Egy dolgot ne tegyél: NE KÜLDJ PÉNZT!

2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huh.. Nagyot csalódhattál benne. Mármint nemes cél meg minden. De csak megcsalt a pénzért. Én nem tudnám tovább csinálni ezt a kapcsolatot, de barátként mellette maradnék. De a kapcsolat nálam már lezárult volna. 2 hét után megcsalt, akár nemes cél, akár nem, ez megcsalás. A bizalmam teljesen elveszne felé. De barátként ott maradnék neki. Pénzt meg tényleg nehogy küldj neki, akár nemes cél, akár nem. Mármint 2 hét az csak 2 hét.
2014. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!