Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szalljon le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szalljon le rolam? (tobbi lent) 13/L

Figyelt kérdés

Van egy (fiu) osztalytarsam, regota ismerjuk egymast, mert 1. oszt ota egy osztalyba jarunk, es mindketten nagyon szeretunk egy tantargyat, es megyunk egy csomo versenyre es egyutt kell keszuljunk. Az utobbi idoben nagyon elkezdett nyomulni, ajandekot hozott meg Mikulaskor, aztan levelet kuldott meg mindig odajon hozzank(a baratnoimmel mikor beszelgetunk) es probalja megfogni a kezemet, de mindig elhuzom.. Szoval remelem ertheto h a fiu idetlen probalkozasai nagyon nem jonnek be, ugyanugy, ahogy o maga sem. Egyaltalan nem nez ki jol, sot, kifejezetten ronda a gyerek es bena. Hiaba mondom neki mindig szepen, mintha nm hallana, tovabb probalkozik... Annyira zavar, egyszeruen idegbajt kapok tole es a legidegesitobb dolog, h eloszor az osztalytarsaim is 'ossze akartak hozni vele', es azt hittem depis leszek, olyan zavaro volt, hogy folyton rajtunk kattognak. Aztan mostanaban mar az en oldalamon van az osztaly, es mindig beszologatnak az 'udvarlonak', hogy na hat ez most sem jott ossze meg hogy ne probalkozz feleslegesen meg ilyesmiket mondanak ami nekem jolesik, de sajnos hiaba. En is probalkoztam ilyesmi beszolasokkal, de komolyan, mintha nem erdekelne egyaltalan. Es meg o szokta tolem kerdezgetni, hogy hat mi a baj velem?? Jajj, hogy lehet vki ennyire erthetetlen..

Bocsi hogy hosszu lett



2015. máj. 29. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Èn is 13 vok a legjobb az lenne ha elkezdenèl járni egy másik fiuval (elèg megkèrni egyet ès eljátszani vele amig le nem száll rolad)
2015. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Koszi, jo otlet de az van hogy: van egy fiu aki vicces meg jofej, regebben tetszett is nekem es most igy elkezdte h az osztalybol a lanyok kozul vagy 5 a 'csaja' meg a 'szive' es hat en is koztuk vagyok es igy tok vicces meg minden, igy koszon a lanyoknak, h: 'szia szivem'. Meg van amikor igy vmit csinalunk es akkor h na ezert most kerek olelest es en nyugodt szivvel olelgetem, mert tudom h csak vicc az egesz, es AZ a fiu is mindig latja, de ugy tesz, mintha nm erdekelne
2015. máj. 29. 23:03
 3/24 anonim ***** válasza:

Nm ;)

Am 3-4 éve én is olyan voltam mint az a csávo :D

2015. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Am ha tényleg ilyen jofej akk tegyél rola h csak egyet ölelgessen meg egynek köszönjön ugy meg csak egy legyen a szive ;) azt az a ronda csávesz is lepattan mint cserebogár a szèlvédőről XD
2015. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
csak mond meg a srác nevét meg hogy kiről kell hogy leszálljon! remélem van faceja... ha kell leállítom...
2015. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
El kell ásni a kertben. Minden hasonló esetben beválik.
2015. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#3-as, haat ha nincs mas lehetoseg,lehet hogy ez marad :)

#5-os: sajnos nincs facebookja :((

#6-os: nincs kertunk es nekik sem ://

2015. máj. 30. 08:32
 8/24 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Először megmondod neki szépen, hogy állj le. Utána ha folytatja szólsz a bátyádnak vagy apádnak vagy egy idősebb fiúnak, hogy állítsa le. Nem kell megverni meg ilyenek, de el kell vele beszélgetni. Azért csinálj, mert éretlen még. Majd megváltozik később.
2015. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sok sikert ;)
2015. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8-as, eszem agaban sem volt megverni :), de apumat nem szivesen rangatnam bele :/

Gondoltam tudtok vmi olyasmit, amit ha EN MONDOK, akkor attol leall. Sajna szepen mar mondtam, attol kicsit visszafogja magat, de ahogy eltelik par nap, kezdi elolrol... Gondoltam veglegesiteni kene azt az allapotot, amikor beken hagy.

#9-es, koszi :)

2015. máj. 30. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!