Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szalljon le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szalljon le rolam? (tobbi lent) 13/L

Figyelt kérdés

Van egy (fiu) osztalytarsam, regota ismerjuk egymast, mert 1. oszt ota egy osztalyba jarunk, es mindketten nagyon szeretunk egy tantargyat, es megyunk egy csomo versenyre es egyutt kell keszuljunk. Az utobbi idoben nagyon elkezdett nyomulni, ajandekot hozott meg Mikulaskor, aztan levelet kuldott meg mindig odajon hozzank(a baratnoimmel mikor beszelgetunk) es probalja megfogni a kezemet, de mindig elhuzom.. Szoval remelem ertheto h a fiu idetlen probalkozasai nagyon nem jonnek be, ugyanugy, ahogy o maga sem. Egyaltalan nem nez ki jol, sot, kifejezetten ronda a gyerek es bena. Hiaba mondom neki mindig szepen, mintha nm hallana, tovabb probalkozik... Annyira zavar, egyszeruen idegbajt kapok tole es a legidegesitobb dolog, h eloszor az osztalytarsaim is 'ossze akartak hozni vele', es azt hittem depis leszek, olyan zavaro volt, hogy folyton rajtunk kattognak. Aztan mostanaban mar az en oldalamon van az osztaly, es mindig beszologatnak az 'udvarlonak', hogy na hat ez most sem jott ossze meg hogy ne probalkozz feleslegesen meg ilyesmiket mondanak ami nekem jolesik, de sajnos hiaba. En is probalkoztam ilyesmi beszolasokkal, de komolyan, mintha nem erdekelne egyaltalan. Es meg o szokta tolem kerdezgetni, hogy hat mi a baj velem?? Jajj, hogy lehet vki ennyire erthetetlen..

Bocsi hogy hosszu lett



2015. máj. 29. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Szép...

Idétlen próbálkozés az ha ajándékot vesz neked :D

És vicces hogy az jön be aki egyszerre több lánynak is "Szivem"-ezik.

Jó értem én hogy még fiatal vagy és zavar de később sírni fogsz egy kis figyelemért a barátodtól ha lesz.

2015. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Utolso, nem jon be kimondottan a masik fiu sem, csak o szimplan jofejebb, es ertem hogy kesobb nekem kelleni fog a figyelem, de erre mindig azt mondom, hogy a jelen problemaival foglalkozzunk. Most peldaul azzal, hogy hogyan vakarjam le magamrol ezt a nyomulos ertetlen kolykot.. Kesobb meg legfeljebb ilyen Forever Alone leszek :/
2015. jún. 1. 09:30
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szép történet. Utasísd vissza,meg magyarázd el neki,hogy hagyon békén téged,meg ne nyomuljon. tetszel neki,szeret is. 20/F
2015. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

" Szoval remelem ertheto h a fiu idetlen probalkozasai nagyon nem jonnek be, ugyanugy, ahogy o maga sem. Egyaltalan nem nez ki jol, sot, kifejezetten ronda a gyerek es bena."


Ja értem! Mert ha egy fiú béna és rondának született akkor soha nem találhatja meg a boldogságot. Még esélyt sem kap!


Légyél már egy kicsit empatikus!

2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A másik fiús trükk rosszul is elsülhet!

Mondd meg neki, hogy a versenyen társad, de egyénként barátodnak, nem a pasidnak tekinted. Elképzelni sem tudod hogy Te járnál valakivel, és semmi kedved kipróbálni!

2015. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#14-es, szerintem azert nem ugyanarrol beszelunk! En foleg a probalkozasait minositettem, az meg hogy nem nez ki jol, az meg csak meg egy dolog, amiert nem o lesz a nagy Ő. Nem azt mondtam, hogy nem talalhatja meg a boldogsagot, csak nem mellettem :D
2015. júl. 6. 15:21
 17/24 anonim ***** válasza:

Képzeld magad az ő helyébe. Neki, te jelen pillanatban te vagy a nagy Ő. És nem képes megtalálni a nagy Ő-t melletted.

Majd ha egyszer lesz egy olyan fiú aki neked a nagy Ő-t jelenti de nem szeret téged akkor majd átérzed ezt a fájdalmat amit a fiú most érez át.

2015. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Persze, neha mar tenyleg sajnalom ot, hogy ennyire probalkozik, de azt megse varhatja el tolem sem senki hogy jarjak vele csak azert mert neki most eppen en jovok be!? Ha meg nem jarok vele akkor meg az a szitu ami most van: o probalkozik es mindenki engem nez hulyenek hogy miert nem jarok vele ha o(!!!) annyira akarja
2015. júl. 8. 10:36
 19/24 anonim ***** válasza:

Felszines kis mini..

Jaj nem mondok rosszat mert depis lesz a draga lelkem.Istenem,nem minden a kulso.Legalabb adj neki egy eselyt....

"Jajj, hogy lehet vki ennyire erthetetlen.." Ertetlenre gondoltal?..Szerelmes,o legalabb mer probalkozni nem ugy mint egyes fiuk.

2015. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, mostmar kezdem elvesziteni a fonalat... Miert lennek en depis a te hozzaszolasaidtol!? Elvegre azert tettem fel a kerdest, hogy megtudjam az emberek velemenyet... Olyan szo meg, hogy 'erthetetlen' letezik a [link] szerint de mindegy. Ezt mar egyszer leirtam de akkor leirom meg egyszer: nagyon ertekelem azt, hogy probalkozik, meg minden, tenyleg nagyon jo, es nem itelem el, de en ezt vegiggondoltam, es nekem o akkor sem kel!! Annak nevezel aminek akarsz, de en akkor sem ertem hogy mit vartok, mit csinaljak..baratkent elfogadnam, de neki az nem kell...
2015. júl. 8. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!