Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovabb? (Tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kicsit hosszan fogalmazok de aki elolvassa annak koszonom. Nos van egy osztalytarsam 2 eve vagyok szerelmes bele. (tudom hazi nyul... de ha szerelmes vagyok bele egy szabaly miatt hagyjam ott, ugyan mar). Na szoval 2 eve tetszik es igazabol en 1 evig hittem hogy en ia tetszek neki, ugye vannal ilyen jelek vagy micsodak (simogatas, becezgetes, jol erzi magat velem de sok mas is). Ez egy evig ment de nagyon ritkan beszeltunk viszont mindennal meegkerdezte "mizu x? :))". Nyarat viszont vegigbeszeltuk megismertuk jobban egymast es kozelebb is kerultunk. Iden evkozben ismet osszejott egy masik osztalytarsal. Baratom aki ismeri azt az osztalytarsam, mondta hogy ebbol nem lesz semmi koztuk (7 napig jartak). Ugye a lany legjobb baratnoje akinek mindent elmond allitolag olyat mondott hogy neki nyaron leesett hogy szerelmes vagyok bele csak nem akar megbantani. De akkor miert csinalja ezeket senki massal nem csinalja a "jeleket" csak velem. Nem tudja hogy nekem el lett mondva az hogy o tudja hogy tetszik nekem. Most hogyan tovabb?

2015. máj. 22. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sokat értek belőle. Ha kicsit átfogalmazod akkor szívesen segítek. :)Írj üzit! :)
2015. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!