Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém, vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszbence97 kérdése:

Szerelmes belém, vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Amikor annó szakítottam az exemmel a rokona elkezdett engem keresni fb-on(ami azért érdekes, mert amikor eggyütt voltunk akkor nem érdeklődött), hogy miújság stb. Elég jól elbeszélgetek vele, az érdeklődés kölcsönös. Már az elején megkérdeztem tőle, hogy mit akar mert láttam hogy szimpatikus vagyok neki, akkor azt válaszolta, hogy nem tudja.. az exem miatt, hogy tud-e rám úgy tekinteni mivel a rokona meg a bnője is.

Szerintem bejövök neki mivel az összes képemet likeolta , meg sokszor ő keres, hogy szia, miújság, hogy vagy mesélj vmit meg ilyesmik. Én is szoktam neki írni. Mostanában megkérdeztem tőle, hogy mit érez irántam.. azt mondta, hogy nem tudja.. vmit érez de nem tudja mit. Össze akar velem jönni vagy szerelmes belém? Én már nem értem ezt.



2015. máj. 24. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és a korok.. Én 18/F az exem 16/L a rokona (akivel beszélek) 15/L
2015. máj. 24. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak azután kezdett el téged keresni, hogy az exeddel szakítottál, akkor feltételezhetően már korábban is tetszettél neki, csak ugye pontosan tudta, hogy van párod és természetesen nem akart ő az oka lenni a végének. Szerintem azt is borítékolni lehet, hogy pontosan tudta előbb-utóbb vége lesz az exeddel, hiszen megvárta amíg lezártátok.

Hogy szerelmes-e? Nos azt nehéz lenne eldönteni így látatlanba és ismeretlenül, de hogy tetszek neki és ez nem új keletű dolog, azt szinte biztos szerintem.

2015. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* De hogy tetszel neki és ez nem új keletű dolog, az szinte biztos szerintem.
2015. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahha értem. Köszi :D
2015. máj. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!