Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak ezért folyton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálnak ezért folyton?

Figyelt kérdés

Van egy-két olyan fiú osztálytársam, akik egész nap a gép előtt ülnek, visszapofáznak a szüleiknek.


Nos, én szoktam beszélgetni lányokkal, és mindig megszólnak, hogy "Na mivan, már megint lányokkal beszélgetsz?" meg: "Na, már megint lányokat jelöltél be Facebookon?"


Meg elneveztek hímringyónak is emiatt..

Félek, hogyha lesz barátnőm, akkor mit fognak hozzam vágni..


16/F



2015. jún. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
és mi közük hozzá? szájalj vissza nekik, állj ki magadért!
2015. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Sz.rd le mit mondanak, irigyek és/vagy fura nekik hogy valaki inkább élni szeret gépezés helyett ;)
2015. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemadnámmeg:S válasza:
90%
Nagyon kisfiúk még :D
2015. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult, mikor 8-10 éves lehettem, ez sajnos azt eredményezte, hogy sokáig nem igazán mertem ismerkedni lányokkal. Hiba volt, le kell szarni az ilyeneket.


Nem te vagy a hímringyó, egyszerűen ők a búzák. Ez a hozzáállás még 10 évesen is szar, nemhogy 16. (mármint az övék)

Nyugodtan ismerkedj tovább, csajozz, ők meg majd gépeznek, és maradnak olyan élettelen gyökerek. ;)

2015. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marko polo ***** válasza:
Benned van ez a félelem , ami elég sok emberben benn van csak más koncentrációkban... Ez azért van mert nem akarjuk hogy kitagadjanak, de Ha ilyenek az osztálytársaid tényleg ne foglalkozz velük , csak irigyek és nem tudnak rá mit mondani ...
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!