Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak ha folyton...

Mit csinaljak ha folyton piszkalnak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

most megyek 8.ba es szertornazom.edzesen van egy lany aki mindig piszkal h alig jarok edzesre de ez csak akkor van ha tanulnom kell mert nalunk 7.ben kotelezo vizsgak voltak.Most nyari szunet van ugye es nem voltam edzotaborban.ehez hozza tarozik h megosztottam facebookon egy tornasz kepet amin nem en vagyok de a fb ugy jelzi h en azt feltoltottem es nem megosztottam.kesobb irt a csaj h en milyen szemet vagyok es nem nevezhetem magam tornasznak mikor alig jarok (sokkal kevesebbet van edzesen mint en csak o 2x annyi ideje csinalja) es h igy nem is fogom tudni megcsinalni es most oda irom h nem en vagyok vagy o irja (egy szoval sem mondtam h en vagyok)

bocsi ha hosszu es ertelmetlen lett :) mit csinalhak vele?

13/L



2014. aug. 14. 11:49
 1/4 A kérdező kommentje:
hozza tartozik h ha jon edzesre mindig ugymond piszkal es lealacsonyitoan mond dolgokatves akkor a baratnoim is elkezdik mondani amugy azt mondjak h "kiskamasz"ami igy nem nagy dolog de nagyon idegesito amugy ez a kiscsak 12 eves
2014. aug. 14. 11:53
 2/4 Firedoom ***** válasza:

Tudom nem megoldas, de en lecsapnam.

Valoszinuleg sikertelen lenne, de azert beszelj vele. Kerdezt csak meg miert "b.szogat"

2014. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, miért foglalkpzol vele?

Csak egy idegesítő kisgyerek, szinte semmi köze sincs hozád :)

ne foglalkoz vele :)

2014. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eleg furcsan neznenek ram ha lecsapnam es meg szeretnek oda jarni edzeni :D egyebkent a felso retegbol valo kis csaj es tudom h az lenne a lwgjobb de nehez nem foglalkozni vele
2014. aug. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!