Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ilyen zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ilyen zavaró?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a fogsorom nem egyenes. Vagyis elől az egyik fogam kicsit kiugrik és fentebb van. Volt fogszabályzóm de valamiért visszaállt. Jelenleg nem szeretnék ismét mert nem kis pénz. Nagyon zavaró tud lenni? Vagy ha szerettek egy lányt és tetszik nektek elfogadjátok így is?

2015. jún. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem például nem zavar az ilyesmi. Ha a lány normális és megvan a közös hang, az ilyen apróságokat észre sem venni.
2015. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem meg rohadtak a fogaim, képzeld az micsoda tragédia a te kis semmiségedhez képest!
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavaró.
2015. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mosni kellene kettes.
2015. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es e sajnos nem a mosáson múlott... belülről gyengült a zománc, hiába mostam mindennap...
2015. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy ilyet, vicces es aranyos is
2015. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!