Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha idősebb nálam 6 évvel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb nálam 6 évvel a pasi, az zavaró lehet majd később?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ő 25.
2015. máj. 28. 18:48
 3/6 anonim válasza:
attól függ, hogy te hány éves vagy. de egyébként ez nagyon emberfüggő, simán lehet, h egyáltalán nem lesz zavaró, mert érettebb vagy, mint a többiek a te korodban viszont 6 év...azért az sok. már csak azért is, mert a te barátaid és az ő barátai is valószínűleg nem fogják tudni hova tenni és ha nem vagy olyan, akkor lehet, h nem tudnál soha feloldódni az ő baráti társaságában, márpedig az a legtöbb embernek fontos, hogy a párja azért valamilyen szinten legyen jóban a barátaival. ott vannak még a szülők is, előbb-utóbb be akarjátok majd mutatni a családnak a másikat, ami mondjuk egy 16-22 éves párosnál lehet, kicsit fura helyzetet teremtene. a harmadik dolog szerintem pedig, a szexualitás, hiszen egyértelmű, hogy a férfinek vannak szükségletei, ami teljesen normális, a kérdés az, hogy te ebben mennyire lennél benne.
2015. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem ebben a korban nem lesz olyan zavaró.
2015. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel a tini párkapcsolatok kategóriában irtál, ezért gondolom tizenéves vagy. Egy 6 hat évvel idősebb "pasi" már férfi. Szerintem azon kivül hogy egy darabig ágymelegítőnek használ, egyéb közös érdeklődési kör nem nagyon lehet közöttetek. Úgyhogy szerintem nem később lehet zavaró, hanem már az.
2015. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19 évesen nem tizenéves? :D Sztem jó a kategória. Ebben a korban ez nem olyan zavaró különbség. Amiben megnyilvánulhat, az az, hogy te talán még tanulsz, ő meg már dolgozik, te még nem vagy független, ő már igen, és hogyan veszitek majd az átmenetet, amikor te is felnősz.
2015. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!