Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mit tanácsoltok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Mit tanácsoltok? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 3 és fél évvel idősebb mint én de csak netről ismerem. Tetszik nekem és azt mondta én is neki de először ő mondta, rákérdeztem mert nem voltam benne biztos. De szerintem nem is tetszem neki, csak "arra" kellenék neki. Írtam neki, hogy "Mondj valamit! :)" és írta, hogy van egy pár lány és nem tudja melyiket szereti de annyi lányt nem is lehet szeretni (szerintem) max. csak tetszik neki mind, de én szerintem nem. :/ Meg írta nekem, hogy "Tegnap egy új esélyes lányt találtam :D " én erre írtam neki, hogy "Értem", ő írta, hogy "Veled mi újság?", én írtam, hogy "Semmi", ő írta, hogy "Hmm :) jobb, mintha valami rossz lenne", én írtam, hogy "Hát rossz is van de mindegy", kérdezte, hogy "Mi a baj?", írtam, hogy "nem érdekes", erre azt írta, hogy "Ha akarod elmondhatod", írtam neki, hogy "Nem akarom", írta, hogy "Mégis szomorú hangulatod vam", írtam, hogy "Jól látod", aztán írt még valamit és írtam, hogy "Értem" de arra már nem írt semmit. Jó mondjuk az értemre mit lehet írni? Ez szerdán volt, tegnap nem beszéltünk mert nem voltunk egyszerre fent, akkor amikor fent szokott lenni nem voltam fent, mindig ugyanakkor szokott kb. fent lenni. Meg amúgy amikor írtam, hogy "Értem" azt látta is rögtön aztán tegnap valamikor vagy tegnapelőtt késő este meg lett jelölve olvasatlannak ami furcsa de lehet, hogy nem is jelölte meg csak a facebook sz@rsága. Nem vagyok belezúgva a srácba csak tetszik és kedvelem és ez rosszul esik (mármint nem az, hogy meg lett jelölve olvasatlannak hanem amit előtte írtam, nehogy valaki félreértse). Remélem fog még írni. Fiúbarátom szerint fog még írni, neki elmondtam egy pár dolgot a fiúról de semmi személyeset nem tud róla, pl. még a teljes nevét sem tudja csak a keresztnevét. De én nem vagyok benne olyan biztos, hogy fog még írni főleg ha elolvassa ezt. Na mindegy égek egy kicsit de amúgy úgyis elmondtam volna neki de lehet hamarabb elolvassa mint ahogy elmondtam volna neki. Féltékeny vagyok azokra a lányokra :"D

2015. máj. 30. 12:04
 1/5 anonim válasza:

Hat ez csak az en egyeni velenenyem ,de szerintem egz 16 es fel eves fiu,dugason kivul nem sokat akarhat Egy 13 eves kislanykatol.

Meg amugy mi itt a kerdes?:) Hogy van-e eselyed?--Szerintem nem sok,esetleg nehany oracskas.

2015. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# 1 Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon fog-e még írni. De egyébként köszönöm a válaszod.
2015. máj. 30. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
ha igazán kedvel téged, és élvezi a társaságodat, attól függetlenül, hogy nem tetszel neki, még írhat.
2015. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
# 3 De épp azt nem értem, hogy azt mondta, hogy tetszem neki korábban de nagyon nem úgy tűnik. Nem értem.
2015. máj. 30. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már nyugodtabb vagyok és nem gondolom, hogy csak "arra" kellenék neki. Rendes fiú. :) Tegnap beszéltünk és megmondtam neki, hogy féltékeny voltam.
2015. máj. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!