Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merem elmondani neki?! Többi lent!

Figyelt kérdés

amúgy 14 éves vagyok(8. osztályos) ha valaki majd kérdezné itt van:D

na csak annyi lenne hogy van egy lány akivel már régebben együtt voltam(6. osztályba) de nem sokáig mert még gyerekesebbek voltunk na de mindegy is annyi a lényeg hogy nekem tényleg nagyon tetszik meg minden de nem merem neki elmondani mert egy beszari vagyok.. meg azért is mert még ősszel összevesztünk és akkor kérdeztem valamit már nem tudom mit és arra azt mondta hogy én neki mindig több voltam mint egy barát csak valamiért nem akar járni velem na mindegy:D arra rá kb két hétre szerelmet vallott nekem.. amit én szerintem teljesen jól kezeltem de valamit mégse mert ,ár másik hétre hozzám se szólt... így ennek is vége volt számomra... mondjuk azóta beszélgetünk de már jóval kevesebbet.. sokkal kevesebbet.. és ezek után nem marad bennem annyi hogy tudjak spontán,félelem mentesen beszélni egy lánnyal így el se tudom neki mondani hogy mennyire tetszik



2015. jún. 5. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát velem is hasonló a helyzet. Van a legjobb baratnőm aki még 6.ban jart a sraccal de ő szakitott vele és most ujbol szerelmes belé. Csak nekem is tetszik es a srac inkabb velem is log. Es most nem tudom mit tegyek. Mert 6 nap van mar csak es ballagunk... szerintem mondd meg neki!! SOK SIKERT!! :)

2015. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát jó de ha elmondom neki és rosszul sül el?

mert ballagáson ő a párom mert megkért engem régebben

2015. jún. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!