Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van barátja a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátja a lánynak érdemes elmondani neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Az oszályomba jár egy lány akibe nagyon beleszerettem,rengeteget beszélgetünk meg minden,az elején sokszor szemeztünk órán meg mosolyogtunk egymásra,de ez egy idő után abba maradt,majd megláttam egy fiúval aki mint kiderült a barátja,ahogy én észre vettem keveset vannak eggyüt és nem ölelgetik se nem csókolják meg egymást.Volna értelme elmondani,hogy szeretem?

2015. jún. 1. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, miert ne?
2015. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Simán :-) Aztán lesz ami lesz.
2015. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább ne mi van ha a csájóva jól megagyal?
2015. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Válalom a felelőséget :) Engem megverhet de ha mi tegyük fel össze jövünk és ha hozzá mer érni azért mert velem van a gerincét törtöm ketté :)
2015. jún. 1. 12:40
 5/10 A kérdező kommentje:
töröm*
2015. jún. 1. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:

"inkább ne mi van ha a csájóva jól megagyal?"


Semmi.

2015. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok!! :) Az eddigi válaszokat köszönöm ;)
2015. jún. 1. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Más csajára rárepülni nem szép dolog. De ha a csaj téged választ, hát ez van. Max neked megy aztán verekedned kell.
2015. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Más csajára rárepülni nem szép dolog."


Dehogynem. Nehogy mar azert ne kezdemenyezhessen egy tini egy masiknal mert annak baratnoje/baratja van.


Amugy meg nincs foglalt no, csak amelyiken fekszenek!

2015. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D :)
2015. jún. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!