Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Violettát? Én...

Ti szeretitek a Violettát? Én 12 vagyok és lány az osztályom előtt cikinek érzem elmondani.

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 12:01
1 2
 1/16 Lilla:3 ***** válasza:
Én nem szeretem,pedig 10 éves vagyok,de én szerintem mivel most ez a divat,nyugodtan mondd nekik,biztos ők is szeretik! (:
2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem...Lehet ,hogy tényleg ciki és mások nem szeretik.De akkor mi van?Ne érdekeljen a véleményük!Nem azért szeretnek mert Violettát nézel vagy nem:) 13/L
2015. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lilla:3 ***** válasza:
Ja.
2015. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyre több az ilyen kérdés,és mindenhova ugyanazt írom.Ne törödj mások véleményével,azt nézd amit szeretsz.
2015. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek...
2015. máj. 2. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:

En 15 vagyok es nem szeretem hanem imadom. Lehet vele oltogatni nem erdekel.

Az osztalyom tudja de elfogadja. Nem szoktam vele oket farasztani. Akit zavar az nem az en bajom. Ha az orom neki hogy kirohog orulok hogy szereztem neki egy jo pillanatot...

2015. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagy rajongó lehetsz, ha letagadod. Mindjárt 15 leszek, az osztálytársaim néha piszkálnak is, de lesz*rom. A barátaim, akik szeretik, akik nem így fogadnak el. Az sem zavarja őket, ha sokat beszélek Tiniről, mert ők is fárasztanak a kedvenceikkel, akik miatt néha őket is piszkálják, de büszkék rá. Vállald fel!
2015. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha elmondod nekik, és ezen büzlögetnek, cikiznek,akkor nem a barátaid. Ha ez történne, hagyd faképnél őket, és soha többé ne barátkozz velük. És ha ezen is büzlögetnek, akkor mond azt nekik,hogy egy barát kissé máshogy viselkedik, nem gondolják? Szóval ne tartsd titokban, de holnap azért ne úgy lépj be az osztáyodba, hogy: Egy hatalmas Violetta fan vagyok ááá! Hanem, ha szóba kerül a sorozat, nyugodtan kijelentheted, hogy te szereted. És igen, én is nagyon szeretem :)
2015. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem.

De mondok egy példát: az osztályomban van egy lány, aki imádja és a legjobb barátnője meg utálja, mégis remekül megvannak együtt! :)

2015. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én imádom pedig 13 éves vagyok és egyáltalán nem tartom cikinek! Végül is az összes lány az osztályomból szereti!
2015. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!