Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gond az ha egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond az ha egy 17 éves fiú sokszor elsírja magát filmeken, vagy ha eléggé empatikus és a saját és mások gondjain is el tudja sírni magát?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet ez gond egy kapcsolatban ? A társadalom mennyire fogadja ezt el ?

2015. jún. 6. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy, de az, hogy elsirod magad egy filmen az azért túlzás...
2015. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 1x sírtam egy filmen, de az tényleg olyan volt...


Nem tudom a címét, de egy hűséges kutyáról szólt aki 20 vagy több évig volt a gazdájával és még akkor is mikor barátnője lett a férfinak, megházasodott, családot alapított és a kutya sajnos elöregedett és a naplementében egy mezőn elhunyt a gazdája mellett... Nem szoktam filmeken sírni, de ezt megkönnyeztem.

2015. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen már velem is előfordult, de arátnőm nem tud még róla, szerintem jobb ha titkolod, a csajoknak kemény férfi kell én is játszom a szerepet, te is játszd, ami a csajoknak kell. Az érző szívű kedves fiúk sajnos nem vonzóak alányok számára. Én is bunkózással szereztem barátnőt eddig.
2015. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

TITANIC-on is sírtam, mikor egyedül néztem meg.

Bármi olyan szaron amin más nem, én tudok sírni XD

A legkisebb dolgon is.


De akkor ezek szerint, ez annyira nem "gyere be" dolog.


Erre voltam kíváncsi :D

2015. jún. 6. 15:57
 5/10 Crisopher ***** válasza:
Én a BL-döntőn sírtam.
2015. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát én alapvetően érzékeny és lelkizos vagyok és a csajoknak bejön :D heti 3x hívnak randizni más-más lányok, pedig én ragaszkodok az ilyen dolgokhoz, h a fiú hívja randira meg nyissa ki az ajtót...ilyenek
2015. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dejóneked :'D
2015. jún. 13. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:

#-es, te a Hacsit nézted.:D

Az nem baj, ha érzékeny vagy és empatikus, de ez eléggé túlzás, nálam elég nagy gond lenne egy kapcsolatban, nem jönnék össze ilyen fiúval, próbálj meg ezen enyhíteni egy kicsit. Persze, biztosan van olyan, akinek ez nem akadály, de nálam nagyon az lenne. 16/l

2015. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem a Hachi-t néztem :'D

Pont ilyen kommentekre vagyok kíváncsi.

2015. jún. 25. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, apróságokon el tudok pityeregni. :D Én olyan barátot szeretnék, aki hasonló mint te, nem érzéketlen bunkót, mint a legtöbb "kemény" fiú.
2015. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!