Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a fiúnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak? Több lent! Ezt amugy a saját nevemben irtam!

Figyelt kérdés

Ez jobb mint az ölelés! Olyan közel álltok egymáshoz hogy összeér a hasatok! Egymáshoz simulva beszélgettek, sukdolóztok! És te a vállára rakod a kezed és beszéltek! A testetek összeért! Ez nem ölelés hiszen a kezével nem karol át! Ez jobb! Szünetben amikor minden lehetséges időt vele töltesz! És ő akarja!:) Legjobb! Együtt sétáltok, együtt beszéltek, nevettek! Mikor bókol! Mikor feletted áll és szivat! Mikor a miniszoknyádtól el van ájulva és látja hogy jössz ki az iskola kapuján, és utánad szalad csak azért hogy felhúzza. És végig ott áll melletted, vagyis néhány centivel feletted mivel lépcsőn áll te meg járdán

! És mikor jön egy gyenge szél és a szoknyád felbillen, te meg szoritod magadra!:D és ő nevet, te meg szégyenedben elbújsz hogy az összes fiú látta, ő meg utánad szalad és bókol, bókol, bókol! És kérdezed tőle halkan hogy milyen színű volt? Ő meg felsorolja az összes színt, csak azt az egyet nem, amilyen!! :D és mikor meglát és a szüleid mögötted vannak , ő meg röhög, anyád meg azt se tudja mivan!? és kibálja a neved te meg mutatod neki hogy “ kussolj már te bolond, apám előtt te csira! :D <3 :* “ és röhög. és mikor direkt neked megy a lépcsőn! :D és amikor kora reggel csak azért hogy lásson megvárja mig beérsz a suliba és csak utána megy a haverjaival a boltba, előtt megvárja hogy bemenyjek, hogy rám nézzen, hogy rá nézzek, hogy egymásra mosolyogjunk! És amikor a tesi öltöződ elé megy csak hogy beszéljetek és amikor sétálsz amikor eddzel vele, és a csengő szól és tönkre teszi a pillanatot!!!! DE VAN MÉG IDŐ!


2015. jún. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki.
2015. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárki előtt beéget! Nem érdekli ki van ott!! ő akkor is azt csinál amit akar! de jó értelemben!! nem szégyell!
2015. jún. 5. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Egyébként igen, tetszel neki. :)

2015. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 13. ő 14. én 6.os ő 7,es.
2015. jún. 5. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Idősebb fiúk is vannak így, hogy bárki előtt beégetnek. Az én szerelmem is ilyen.
2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!