Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan fiút, akit...

Ti ismertek olyan fiút, akit sok lány, főle a menő, szép lányok rondának, nyominak csúfoltak, de mégis voltak lányok, akár szépek is, akik titokban meg vonzódtak ehhez a fiúhoz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy van-e ilyen, talán segítene megérteni a fura helyzetemet is... Szóval, normális válaszokat várok!

2013. nov. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy mindenki vonzódik, vagy senki.
2013. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem, akit csúfoltak is, de volt egy srác, akibe halálosan bele voltam zúgva, másról se tudtam beszélni, csak róla, nagyon szexinek is tartottam, de rajtam kívül nem sok lány látta ilyennek.
2013. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka.
2013. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát van egy osztálytársam akivel senki nem jönne össze. Meg sokszor mondjuk, hogy milyen viccesen néz ki stb...

Ennek ellenére az egyik barátnőmmel beszélgettünk arról, hogy ha egy buliban miután kicsit ittunk és bepróbálkozna még akár le is feküdnénk vele. Féltünk is a szalagavatótól de ott nem történt szerencsére semmi. Azóta viszon már mindketten kevertünk vele. Szóval úgy vonzódunk hozzá meg nem is. Elég érdekes. Sokat gondolkozok ezen, hogy akkor most mi van...

2014. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ismerek!!! Azért az túlzás,h nyominak csúfolták,de messze nem egy Adonisz, A kellemes mély, bársonyos hangjától teljesen megőrültem.Szeretem a bőrét a testemen meg a szagát. Fergeteges a szex vele. Szerencsére titokban. Nem tudom mit szólnának,ha meglátnának vele. De így nagyon jól működik.
2014. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Konkrét példa. Az osztályunkban egy fiút undorítónak tartanak, stb., mert kicsit duci. Életem szerelme.

Szerintem ennyiből sikerül megértemi...

2016. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!