Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közölnöm kéne, hogy depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közölnöm kéne, hogy depressziós vagyok, vagy jobb titokban tartanom? Korábban nagyon szerettem ismerkedni idegen lányokkal, akár buszmegállóban, akár egy plázában, vagy bárhol máshol, de azóta sok minden történt.

Figyelt kérdés

...már jó ideje nem ismerkedtem senkivel és barátnőm sincs évek óta.


Gond nélkül el tudok beszélgetni bárkivel, teljesen normális módon és jól is érzem magam olyankor, de ha egyedül vagyok teljesen más a helyzet. Magas fokon depressziós vagyok, ha egyedül vagyok sokszor rosszul érzem magam, a munkámat sem tudom értékelni, csak kényszerből csinálom. Sokszor étvágyam sincs, vagy teljesen a padlón vagyok, erős érzelmi-hangulatváltozások törnek rám.

Szinte mindig hiányzik valaki az életemből, akit szerethetnék és ő is szeretne, de nem tudom hogy folyamatosan képes lennék-e megállni ezt a hangulatzavart, vagy csak képes lennék nem kimutatni. Arra gondoltam, ha megint összeismerkednék valakivel, mint régen, megpróbálnék kialakítani vele egy normális kapcsolatot, de ha olyan hangulatban lennék kerülnék minden kontaktust vele, utólag pedig kitalálnék valamit, hogy miért nem vettem fel a telefont és miért nem voltam elérhető. Nem tudom mennyire lennék képes egy komoly kapcsolatra, hiszen már lassan 3 éve egyáltalán nem találom a helyem sehol és azt sem tudom mit akarok valójában az élettől.

Illetve ti, lányok, hogyan fogadnátok ezt, ha őszintén bevallaná nektek a fiú, vagy hogyan fogadnátok akkor, ha nem mondaná el?


23/F


2014. szept. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
En pont igy vagyok....Randi elott el mondtam egy csajnak.Jol fogadta :)
2014. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne titkold mert könnyen félreértheti az állandó kifogásaidat. Olyan lányt keress akinek ez nem probléma, hogy ilyen vagy, vannak ilyenek.
2014. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szeritnem próbálj meg ismerkedni és ha nem vagy képes egy kapcsolatra akkor fordulj szakemberhez... Én nagyon megsértődnék ha nem mondaná el a fiú az ilyen dolgokat :)
2014. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy új szerelem elég intenzív változást tud kiváltani, sokkal boldogabbnak és aktívabbnak érzed magad, márpedig pont ez az a két változás az amivel túl léphetsz a depresszión.


A helyedben nem aggódnék azon, hogy majd biztos kerülöd őt, hidd el, más lesz akkor.

Eleve a depressziód is azért alakult ki, mert nincs melletted senki akit szerethetnél.


26/F

2014. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gond azzal lesz, hogy 3 év nem találod a helyed.

Milyen a munkatársaiddal a viszonyod? Vannak barátaid?

Ha ezeket helyre teszed nem leszel depis.

Én is ilyen voltam. Gyökeres változásokkal (ott hagytam mindent/mindenkit, ahol/amiben nem éreztem jól magam) és helyre jöttem. Párom is lett.

24L

2014. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!