Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves fiúk! Titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves fiúk! Titeket megijeszt vagy taszít, ha egy lány talpraesett és önálló?

Figyelt kérdés
A kérdés általánosságban értendő, nem magánéletre vonatkozik.(értsd:tök mindegy hány éves vagyok, mert nem rólam szól)A megértést köszönöm!

2015. jún. 8. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne taszító? :D Szerintem ez egy tök pozitív dolog
2015. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív tulajdonság
2015. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen pozitív dolog. De mivel 14-18 éves tini srácokról van szó, így inkább taszítja őket.

Csak figyeljétek meg hogy a fiatalabb srácok nagy része önbizalom hiányban szenved ami érthető sok fullos lány kortársuk retek módon elutasítóak és beképzeltek, tökéletes önbizalom rombolók. DE vannak olyan srácok akik koraérettek, huszonévesként viselkednek és látják a dolgokat, na őket egyenesen vonza egy talpraesett lány.

2015. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!