Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de ő olyan magabiztos, talpraesett én meg olyan tutyi-mutyi, olyan izé vagyok vagy mi. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

észrevette szerintem, hogy nézem amikor találkozunk, elején még köszöntünk is egymásnak most már nem...


Elején nem mertem odamenni beszélgetni vele, most meg már minek nem ? elrontottam az egészet.


2013. dec. 20. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:

én 26/F


ő 24/L

2013. dec. 20. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit későn érő vagy, nemde? Mellesleg sosem késő semmi.
2013. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háát talán... izé... de nem biztos!!
2013. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem késő és ha nem próbálod mag akkor biztos elúszott a lehetőség. Lehet mivel már nem is köszöntök ő most azt hiszi, hogy már nem is érdekel téged. Nincs veszve semmi szerintem, menj oda köszönj rá és kezdjetek beszélgetni és majd alakula többi.
2013. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd má össze magad! Szerinted ilyen hozzáállással mire mész? Azt gondoltad, hogy majd mi leírjuk a csajozási receptet tutyi-mutyi kasztrált barmok részére vagy mi? Miért nem mész oda? Mert mondjuk nem leszel neki szimpatikus? Hát akkor legalább rövidre zártad a történetet, és tudod, hogy tovább kell lépned. Amúgy meg lehet, hogy bejössz neki. Erre nem is gondoltál mi?
2013. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!