Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit reagalnatok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit reagalnatok erre?

Figyelt kérdés

Megy veletek szembe 1 lany, akinek tetszel ( Fb-on ismerősök vagytok, de nem biztos, hogy tudjatok, hogy ki a lany, mert nincs fent róla mostani kep) es koszon, de nem varja meg a reakciót/leessen nektek, hogy mi történt hanem továbbmegy , de természetesen nem rohan hanem az eddigi tempóba :D

Es akar hatranez, hogy reagáltok-e valamit


Mit reagalnatok erre?


15/L

15/F vagy 16/F ( egy "osztállyal idősebb" nálam)



2015. jún. 9. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ebből tuti nem fog neki leesni hogy tetszik neked (már ha erről van szó mert kérdésből nem tiszta)

én visszaköszönnék aztán kész..

2015. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erről :D
2015. jún. 9. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Én is szoktam köszönni lányoknak, olyannak is aki kifejezetten nem tetszik.

Ettől nem fogja tudni, hogy tetszik neked.



15F

2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak én lennék ott akkor meglepődnék és visszanéznék hogy tényleg nekem köszönt-e a lány. De nem ese le belőle semmi
2015. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kicsit meglepődnék, hogy ki ez a lány de amúgy köszönnék, továbbmennék és ennyi.
2015. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nemismernem biztos hogy leesne,van egy ilyen lany a suliban aki neha koszon nekem(mar haromszor koszont,de az arcat meg mindig nem jegyeztem meg) .Iden jott a sulinkba soha nem lattam meg elotte,fogalmam sincs hogy ki o,az ismerosom meg nem lehet mert elegge kordaban tartom es sak a kozeli embereket jelolom vissza(szoval kb 40 van).. Eleinte azthittem hogy valaki masnak koszon aztan harmadjara mar en is koszontem neki,csak olyan rossz amikor setalok a folyoson es barki lehet mert nem emlekszem ra :D 15/F
2016. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú ember a srác. Mert egy átlag embernek lehet nem esne le, de én minimum elgondolkodnék hogy most miért is köszönt nekem? Mert én visszahúzódó vagyok és nem vagyok egy nagy társasági lény szóval minimum gyanús lenne.
2016. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!