Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na csajszik, illetve nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na csajszik, illetve nők, ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt viszont annál komolyabban vesszük egymást.

Olyan helyen és addig melozott egy nap, ahol és amikor már nem tudott haza menni. Az egyik régi szeretője akivel azóta jó baratsagban maradtak felajanlotta hogy aludjon nála. Megmondta neki hogy csakis abban az esetben ha ezúttal már nem akar tőle többet baratsagnal és be se próbálkozik stb mert hogy neki már ugye nem téma, meg mellesleg a csajnak is van párja.

Emellett egy olyan alternatíva volna amire ő inkább nem is gondolt, ami az hogy egy rokonanal ejszakazik, ahol nem szeret lenni.

Mit mondanátok?


2015. jún. 6. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egy éjszakát a rokonánál is kibírja, akkor is ha nem szeret nála lenni. Ne aludjon olyannal akivel korábban szeretők voltak.
2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párom,az ne aludjon semmiféle okból kifolyólag semelyik exénél,mert ha ezt teszi,az én életemben többé nincs helye!Nem szeretem,ha hülyének néznek.
2015. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Rokonnál kellene aludnia, érthető okokból (tudod, hogy mik azok). Egy éjszaka nem a világvége, lazán ki fogja bírni.
2015. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csávó vagyok, de szerintem is rokonnál aludjon a pasas.
2015. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

"Az egyik szeretője" ???


Akkor szeretője is van és ráadásul több is? Biztos nagyon komolyan veszitek egymást.

2015. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok ugyan és egyedülálló, de talán azért leírom a véleményem. Hasonló helyzetben én nem problémáznék. Ha úgy gondolnám, hogy távol kell tartanom a párom az exeitől, akkor eleve nem is járnék vele. Az, hogy egy barátjánál alszik, nem megcsalás még akkor sem, ha korábban több volt köztük. Ha meg más is történik alváson kívül, akkor nem ott követtem el hülyeséget, hogy belementem az ottalvásba, hanem ott, hogy összejöttem valakivel, aki képes így elárulni a bizalmamat. Ha tehát hiszek benne, hogy jól választottam párt, akkor nincs okom kiakadni ezen, ha pedig nem, akkor ideje szakítani. De ez persze csak személyes vélemény.
2015. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!